בשורה לנהגים הצעירים: הביטוח לא מוגבל לרכב אחד

מזל טוב! קיבלתם את רישיון הנהיגה ואתם להוטים להתחיל להשתמש ברכב של ההורים. תדעו לכם שמהיום מגיע לכם יותר, הרבה יותר – כמו לנהוג ביותר מרכב אחד ולשלם עבור הפוליסה רק לפי מידת השימוש ברכב ובכך להוריד את עלויות הביטוח.

נשמע דמיוני? לא עם פוליסת “הפניקס צעיר” המאפשרת לך היום להשתמש באיזה רכב מבין רכבי המשפחה שתבחר, כמה זמן שתרצה ולשלם על הביטוח רק על פי מידת השימוש ברכב.

כל מי שמקבל את רישיון הרכב מכיר את הרגע שבו ההורים מודיעים על המגבלה שלנהג הצעיר מותר להשתמש רק ברכב אחד (לרוב, הרכב הפחות שווה בבית) וגם מוסיפים קיטור על העלות הגבוהה של ביטוח נהג צעיר.

הגיע הזמן לבשר להם שהם יכולים להפסיק לדאוג ולהפסיק להשתמש בתירוצים. חברת הפניקס מציעה לנהגים הצעירים את פוליסת “נהג צעיר” המאפשרת למבוטחים להשתמש בכל רכבי המשפחה (עד 4 רכבים) ולשלם רק עבור מידת השימוש, במקום סכום כולל שקיים בחברות אחרות.

טכנולוגיה מתקדמת יוצרת ביטוח “חכם” ומשתלם

בחברת הפניקס למדו את הרגלי הנסיעה של קהלים בגיל שלכם וביקשו להתאים את הפוליסה כך שתשרת אתכם באופן חכם.

אחת התכונות הבולטות שמצאו היא שהרבה מכם לא מרבים להשתמש ברכב. לדוגמה, סטודנטים שלומדים רחוק או חיילים המשרתים רחוק מהבית בעלי נטייה להשתמש ברכבי המשפחה בסופי שבוע או בחופשות. הזיהוי של התכונה הזו הביאה לפיתוח של אפליקצייה המותקנת בטלפון הנייד והיא מתקשרת עם יחידת OBD המותקנת ברכב.

באמצעות רכיבים אלה יצרה החברה “בנק קילומטרים” עבורכם, הכולל מכסה של 500 ק”מ לניצול. ומה קורה אם הגעתם למכסת הקילומטרים, או לחילופין, נותרם עם מלאי של קילומטרים לא מנוצלים?

האפליקציה מאפשרת לכם לזהות בכל רגע נתון כמה קילומטרים עוד נותרו לכם לסוף מכסת הק”מ. אם התקרבתם למכסת הקילומטרים,  באמצעות פעולה פשוטה באפליקציה תוכלו להזמין מכסת קילומטרים נוספת. אם במקרה נשארתם עם מלאי קילומטרים לא מנוצל, אתם זכאים להחזר כספי מחברת הביטוח.

רוצים לדעת כמה אתם יכולים לחסוך בשימוש בפוליסת הפניקס צעיר לעומת פוליסה רגילה? היכנסו ובדקו.

 

למה להסתפק ברכב אחד כשאפשר להשתמש בכמה

כמה פעמים נתקלתם במצב שבו נורא רציתם את הרכב אבל בדיוק האמא או האח הגדול היו זקוקים לו? וכמה מתסכל זה שבמקביל עמדו בחניה רכבים נוספים של המשפחה שלא נעשה בהם שימוש רק בגלל שלא היה לכם ביטוח עליהם?

בחברת הפניקס הבינו שאחד הדברים שהכי מושכים צעירים כמוכם היא היכולת לנהוג ביותר מרכב אחד וככה לא להיות תלויים בשאר בני המשפחה. בזכות ההבנה הזו הרחיבו בחברה את הפוליסה כך שתוכלו לממש את מכסת הקילומטרים שרכשת בכל רכבי המשפחה (עד 4 רכבים) וללא תשלום נוסף, ובלבד שאלו ירשמו מראש בפוליסה.

החבילה הראשונה מתחילה ב-500 ק”מ ב-500 ש”ח בלבד. אז למה לשלם יותר עבור השימוש ברכב אחד כשאפשר לשלם פחות עבור כמה רכבים? גם אנחנו שואלים את אותה השאלה. הצטרפו ל”הפניקס צעיר” ותהנו יותר מהנהיגה, בהרבה פחות.

לקבלת הצעה לביטוח נהג צעיר

התקשרו 03-7141320
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
car-young-annunciation