ביטוח נהג צעיר: מהפכת החיסכון לנהגים צעירים – בכל רכב בבית

הצורך בביטוח לרכב הוא מובן, אבל מה קורה כשמדובר בנהג צעיר, שאין לו רכב, ורוצה להשתמש ברכבי המשפחה שבביתו? מה קורה כשהוא נוסע מספר נסיעות בודדות בחודש? ובכן, כאן מומלץ לערוך ביטוח בו התשלום הוא  רק לפי שימושו של הצעיר ברכב. הכירו את מהפכת “הפניקס צעיר”, העתיד מתחיל בצעירים. כל המידע בכתבה לפניכם.

כל הורה עם ילד שהגיע לבגרות מכיר את הרגע שבו עליו לרכוש ביטוח נהג צעיר עבור המתבגר, הוצאה משמעותית שהופכת לגדולה עוד יותר, בהפניקס מצאנו את הדרך לחסוך לך באופן משמעותי ועדיין לשמור על הילד שלך.

הכירו את מהפכת “הפניקס צעיר”

“הפניקס צעיר” היא תוכנית חכמה שבה משלמים דמי ביטוח על הנהג ולא על הרכב, רק על פי השימוש של הנהג הצעיר ברכב, ולמעשה בכל רכבי המשפחה הגרעינית שבבית. מה כוללת התוכנית ואיך היא חוסכת אלפי שקלים מדי שנה? בכתבה שלפניכם.

למשפחת כהן מחדרה שני רכבים בבית ושני ילדים שכבר הוציאו רשיון נהיגה. במצב רגיל, אם ההורים רוצים לעשות ביטוח נהג צעיר עבור שני הילדים על שני הרכבים המשמעות היא פירוק קופת חיסכון.

עם “הפניקס צעיר”, המצב הזה הופך לנחלת העבר. עם התוכנית החכמה של הפניקס, התשלום עבור הביטוח נעשה רק בזמן שנהג צעיר משתמש ברכב. בכל זמן אחר שבו הרכב לא משמש אותו – הביטוח של הנהג הצעיר לא מופעל ולא משלמים. שוב, לא נוסעים – לא משלמים.

כך לדוגמה, משפחת כהן יכולה לרכוש במסגרת התוכנית חבילה של 500 ק”מ בשנה ב-500 ש”ח בלבד ולחסוך 5,700 ש”ח בכל שנה, עבור כל אחד מהילדים!

כיצד התוכנית עובדת?

חברת הפניקס מציעה חבילות ביטוחיות לפי הנסיעה בפועל בקילומטרים. חבילת הבסיס עומדת על 500 ש”ח בלבד עבור 500 ק”מ – חיסכון של אלפי שקלים.

רוצים לדעת כמה תחסכו בהוצאה על הנהגים הצעירים בבית? היכנסו למחשבון שלנו >>

את הביטוח מפעילים באמצעות אפליקציה המתקשרת עם רכיב המותקן בפשטות ברכב, כך “שהמונה דופק” רק בזמן הנהיגה ברכב.

המערכת החכמה תעדכן אתכם כאשר אתם מגיעים למכסת הקילומטרים ותזכיר לכם לחדש את בנק הקילומטרים, החידוש נעשה במהירות ובקלות בלחיצת כפתור באפליקציה. ניתן לשלוט בהרשאות ובכך לאפשר לילד לעשות זאת באופן עצמאי, או בפיקוח מבוגר.

במקביל להפעלת מסגרת הביטוח מעבירה האפליקציה מידע חיוני עבור ההורים כגון: מעקב אחר נסיעות שבוצעו במדדי זמן ומרחק, איכות הנסיעה (בזמן אמת) במדדי מהירות, פניות חדות, בלימות פתאומיות ועוד, מצב הרכב – טכני,

והיא אפילו כוללת לחצן מצוקה שבה הילד יכול להשתמש אם חלילה הוא מעורב בתאונה. שלא נדע.

המסקנה המתבקשת: למה לשלם עבור מוצר או שירות אם לא נעשה בו שימוש? זה הזמן להיות חכמים ולחשוב smart.  גם כמדובר בנהגים צעירים – מהיום אם לא משתמשים, לא משלמים וחוסכים.

בדקו עד כמה “הפניקס צעיר” משתלם עבורכם – היכנסו לאתר >>

 

 

לקבלת הצעה לביטוח נהג צעיר

התקשרו 03-7141320
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
car-young-revolution