יש לכם רכב מהעבודה? בדקו אם מגיעות לכם הטבות בביטוח

ביטוח “רכב שני” של הפניקס מעניק סל הטבות ייחודי לביטוח רכב פרטי עבור אנשים המחזיקים רכב ממקום העבודה – גם ברמת התעריפים וגם ברמת הכיסויים הנרחבים. 

יש לכם שני רכבים, שאחד מהם הוא רכב מהעבודה? באפשרותכם ליהנות משורה של הטבות משמעותיות במסגרת ביטוח “רכב שני” של הפניקס: ביטוח מקיף המעניק לרכב המצוי בבעלות פרטית מצד אחד תעריפים אטרקטיביים, ומצד שני חבילה בלעדית של כיסויים נרחבים במיוחד.

מה כוללת חבילת הכיסויים המורחבת?
כיסוי צד ג’ מורחב – כיסוי צד ג’ מכסה נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי בעקבות השימוש ברכב שבוטח. כדי להקטין למינימום את הסיכוי שתיאלצו לשלם מכיסכם על נזקי התאונה, ביטוח “רכב שני” מעניק כיסוי צד ג’ מורחב בגובה 2,000,000 ₪. 

כיסוי לאביזרים (כולל מערכת מולטימדיה) – כיסוי בשווי עד 10% משווי הרכב הנכלל במחיר הפוליסה, בהשוואה לפוליסות הסטנדרטיות שבהן כיסוי זה כרוך בתוספת תשלום. 

הגדלת סכום הפיצוי – ביטוח “רכב שני” מעניק תוספת פיצוי לרכישת רכב חדש בגובה 10% מעבר למחיר המחירון: זאת במקרה של אובדן גמור או גניבה של רכב מיד ראשונה שגילו עד שנה ביום האירוע. 

ביטול ההשתתפות העצמית במוסכי הסדר – הטבה שעשויה לחסוך לכם תשלום בגובה 1,900 ₪ בעת כניסה למוסך, בעבור תוספת פרמיה שנתית בגובה 60 ₪ בלבד. מכיוון שביטול ההשתתפות העצמית חוסך את הצורך לשלם מכיסכם למוסך, תיחסך מכם גם הבירוקרטיה וההמתנה לקבלת ההחזר מחברת הביטוח. 

יש לכם שני רכבים, שאחד מהם קיבלתם מהעבודה? 
שאלו את סוכן הביטוח על ביטוח “רכב שני” של הפניקס, ותוכלו ליהנות משורה של הטבות.

לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב

התקשרו 03-7141320
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
car_second_vehicle