ביטוח חכם לרכב: כך יוצרים פוליסה מותאמת אישית

כולנו רוצים להיות חכמים, בכל מקום ובכל מצב – ובמיוחד בחשבון הבנק שלנו. אחת הדרכים לכך היא באמצעות חשיבה על ההוצאות הקבועות שלנו. למשל, קחו את ביטוח הרכב שלכם. איך הופכים אותו לביטוח חכם, בלי לשלם סתם? לפניכם בכתבה.

אנחנו חיים בעולם שהכל הופך לטכנולוגי ויעיל יותר, כזה המספק מוצרים ושירותים המותאמים לצרכים האישיים שלנו, לשימוש בזמן, במקום ובאופן הנראה לנו. או במילים אחרות – הכל הופך ל”חכם” יותר – מהסמארטפון והטלוויזיה הביתית ועד לבית, הרכב או השירות בבנק.

אז מה זה בכלל ביטוח חכם?

המהפכה החכמה לא פוסחת על עולם הביטוח וחברת הפניקס, המובילה את תחום ביטוחי הרכב בישראל, מספקת שורה של ביטוחים חכמים לרכב התואמים את הצרכים הספציפיים שלכם. מהו ביטוח חכם וכיצד הוא תורם לכם בשמירה עליכם ועל רכביכם? בכתבה שלפניכם.

 

ביטוח רכב לחיילים? חכם

למשפחת כהן המתגוררת במרכז יש בן שהוא חייל בסדיר המשרת בבסיס סגור וזוכה לראות את ביתו רק בסופי שבוע. בעת השהיה נוהג הבן לקחת את הרכב של ההורים ואלה ביטחו אותו בביטוח לנהג צעיר התקף 24/7 , 365 בשנה. זאת, יש להזכיר, לנהג הממעט להשתמש ברכב.

בהיבט הצרכני מדובר במהלך בזבזני ולא יעיל – מדוע עלינו לשלם ביטוח יקר על שימוש מועט ברכב? עד לאחרונה לשאלה הזו לא היה פתרון. למשפחת כהן כמו גם להרבה אחרים, לא היתה ברירה – כך מתנהל ענף הביטוח שלא מזהה את הצרכים הספציפיים של המבוטחים, ואינו ערוך לספק להם פתרונות הולמים…

חברת הפניקס החליטה לשנות את התמונה ולהפוך את הביטוחים שהיא מציעה ללקוחותיה לחכמים יותר. כלומר, לכאלה התואמים יותר במדוייק לאופי המבוטח ולהרגליו. הדבר בא לידי ביטוי בשורה של ביטוחי רכב שמוכרים ככאלה שאינם תואמים את צרכי המבוטחים, פוגעים בכיס שלהם ואינם יעילים. למשל:

 

ביטוח נהג צעיר – הבן החייל נהנה מביטוח נהג צעיר של הפניקס ובמסגרתו מסופקת למשפחה אפליקציה המתקשרת עם רכיב ברכב ואלה מאפשרים לזהות במדויק את השימוש של הנהג הצעיר ברכבים.

התועלת עבור משפחת כהן היא גדולה: ראשית, הבן יכול לנהוג ביותר מרכב אחד מרכבי המשפחה. (למעשה התוכנית מאפשרת לו להשתמש בעד ארבעה רכבים של המשפחה). שנית, הוא מקבל מהפניקס “בנק של קילומטרים” והאפליקציה מאפשרת לו לדעת במדויק כמה קילומטרים הוא ניצל במסגרת התוכנית. לבסוף, האפליקציה מאפשרת להורים לעקוב אחר הנסיעות של הילד ולפקח אחר הרגליו.

 

ביטול השתתפות עצמית? חכם

ההורים במשפחה נהנים מביטוח “נהג זהיר” של הפניקס. פוליסה זו מותאמת באופן חכם לנהגים אחראיים ומאפשרת להם להנות מתנאים מועדפים והטבות התואמות את הצרכים שלהם. כך לדוגמה, בני הזוג בחרו לבטל את סעיף ההשתתפות העצמית ובכך לחסוך לעצמם את סכום ההשתתפות העצמית המקובל בפוליסה וגם את זמן ההתעסקות המיותרת בבירוקרטיה במקרה של תאונה.

 

ביטוח הרכב השני במשפחה? חכם

ביטוח רכב שני מיועד למצב שבו למשפחה שני רכבים כאשר אחד מהרכבים הוא רכב צמוד מטעם המעביד והשני בבעלות המשפחה. הרכב הראשי בו נוסעים רוב הזמן הוא הרכב הצמוד (באופן טבעי) שהוצאותיו ממומנות ע”י המעביד ואילו הרכב השני נועד לנסיעות קצרות בעיקר עבור בן הזוג.

לשם כך, הפניקס יצאה בפוליסת ביטוח רכב שני המאפשרת למשפחה לבטח את הרכב השני בבעלותם הנמצא זמן מועט על ל הכביש, בעלות מוזלת התואמת את הרגלי הנסיעה.

אם כן, ראינו שגם ביטוחים יכולים להיות חכמים ולשרת את הצרכן בצורה מיטבית בהתאם לצרכיו. כעת נשאלת השאלה מדוע להסתפק בפחות (ולשלם יותר) אם אנשים כמו משפחת כהן נהנים מיותר ומשלמים פחות?

אין סיבה. מהיום חושבים smart.

בדקו בהפניקס עד כמה אתם יכולים לחסוך בביטוח הרכב שלכם >>

לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב

התקשרו 03-7141320
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
car_smart_insurance