דווקא בעת משבר הקורונה: מדוע כדאי לרכוש ביטוח מקיף לרכב?

מגפת הקורונה – והמשבר הכלכלי הנלווה אליה – מביא את כולנו לחשוב כיצד ניתן לחסוך בהוצאות. חיסכון בעלויות ביטוח הרכב עבור רוכשי פוליסת ביטוח רכב מקיף הוא אחת ההזדמנויות לחיסכון.

כולנו מנסים לחסוך בימים אלה, להפחית בהוצאות השוטפות כדי להתאים את עצמנו בצורה הטובה ביותר להשלכות משבר הקורונה. מכיוון שהמצב הוא לא כרגיל, הפניקס smart הכינו לכם מבצע לא רגיל שייתן לכם הזדמנות אמיתית לחסוך בביטוח המקיף לרכב – הפניקס smart מעניקה למבוטחים גם חודשיים מתנה וגם דחייה של חודשיים בתשלום דמי הפוליסה בביטוח המקיף (לרוכשים ביטוח מקיף וחובה) וגם ביטול השתתפות עצמית ללא עלות.

 

התנהלות כלכלית זהירה גם בעת בחירת הפוליסה

מחיר הוא פקטור מהותי בעת רכישת פוליסת ביטוח לרכב, אך לא רק – יש לבדוק את תנאי הפוליסה וההטבות הביטוחיות שבה. המשק הישראלי נכנס לתקופה של חוסר ודאות כלכלית וזה מצריך התנהלות כלכלית אחראית יותר וחכמה יותר – בוודאי בכל הקשור להוצאות שוטפות. זו צרכנות חכמה המותאמת לצרכים ספציפיים.

 

ביטול השתתפות עצמית

כל מבוטח אשר חווה על בשרו את תשלום ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לרכב, אשר יכולה להגיע לאלפי שקלים, מבין עד כמה הטבה זו מועילה והכרחית. היכולת לא לשאת בתשלום ההשתתפות העצמית מונעת הוצאות מיותרות. בשונה מפוליסות ביטוח מקיף מוכרות בשוק, הפניקס smart מעניקה ללקוחותיה ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה או נזק ובכך חוסכת מכם את העלויות הנוספות עבור תיקון הנזק וגם מעניקה שקט נפשי.

 

אומרים שלום למוסך

אם חלילה עברתם תאונה, בדרך כלל תאלצו להתנהל מול חברת הביטוח והמוסך בכוחות עצמכם. הפניקס smart נותנים לכם שקט בהיבט הזה – לאחר שקיבלתם אישור לכיסוי הביטוחי, פשוט תדאגו שהרכב יעבור לאחד מהמוסכים שברשת המוסכים שבאחריות הנמצאים בפריסה ארצית נרחבת וכל ההתנהלות מול המוסך תעשה באמצעות הפניקס smart.

 

מקבלים את הכסף תוך 10 ימים

מימוש תביעות מחברות הביטוח ידוע כסיפור שיכול לקחת חודשים, דבר שמורגש בייחוד בזמנים שבהם צריך להדק את החגורה. עם הפניקס smart אתם יכולים להסיר דאגה – החברה מתחייבת להעביר את התשלום לתביעה תוך 10 ימים בלבד (ממועד קבלת כל מסמכי התביעה נדרשים).

התקופה הנוכחית היא הזדמנות להתייעל, לחסוך ולהתנהל בצורה כלכלית נבונה. ביטוח רכב הוא הכרחי ואף חובה לפי החוק במקרה של ביטוח חובה. העובדה שהרכב ממתין בחניית הבית בחלק מהזמן, לא מבטיחה חסינות מפני נזקים. להיפך – יש הזדמנות לרכוש ביטוח מתאים, לקבל גם חודשיים חינם, להתחיל לשלם בעוד חודשיים ולהנות משלל יתרונות בביטוח עם הפניקס smart.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה מותאמת אישית, לחצו על הקישור  – והתחילו לחסוך

חודשיים מתנה בביטוח המקיף וגם חודשיים דחייה בתשלום

התקשרו 072-330-5940
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס

חודשיים מתנה בביטוח המקיף וגם חודשיים דחייה בתשלום

התקשרו
072-330-5940
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
first image
corona-crisis-car-insurance