הילד קיבל רישיון? ביטוח הרכב לא חייב להיות כל כך יקר

מספרים לנו שביטוח לנהג צעיר הוא ביטוח יקר בעיקר בגלל מרכיב הסיכון. אבל האמת היא שזה לא חייב להיות ככה – עם “הפניקס צעיר” תוכלו להנות מביטוח חכם המותאם לשימושו של הנהג הצעיר, כך שאם הוא לא נסע – לא תשלמו. בואו תראו כיצד התוכנית הפשוטה הזו עובדת ואיך היא תחסוך לכם הרבה כסף.

הסבר נפוץ בעולם ביטוח הרכב, לטענה מדוע הביטוח לנהג צעיר יקר כל כך, הוא בגלל מרכיב הסיכון של נהגים צעירים וחדשים. כלומר, לנהגים צעירים יש נטייה גדולה יותר לעשות טעויות על הכביש המובילות לתאונות ולהפעלת הביטוח. הדבר נכון אמנם, אבל רק באופן חלקי. זאת, מאחר ולצד מרכיב הסיכון המוגבר של הנהג הצעיר קיים מרכיב חשוב נוסף והוא מידת השימוש של הנהג הצעיר ברכב. אפשר לבחון זאת באמצעות שאלה פשוטה: מדוע הביטוח לנהג צעיר שלא מרבה להשתמש ברכב צריך להיות דומה במחיר לנהג צעיר המרבה להשתמש בו?

לצורך זה יצרנו את “הפניקס צעיר” – ביטוח שהחיוב עבורו נעשה רק בזמן שנהג צעיר משתמש ברכב. ככלל, אם נדרשת ע”י ההורים הרשאת נהיגה לנהג חדש (פחות משנה) או לנהג צעיר (פחות מ-24), פרמית הביטוח מתייקרת ועלולה להגיע לפי 2 או יותר. לשם כך, יצרו בפניקס smart פוליסה אישית לנהג הצעיר הנשענת על פוליסת הביטוח של ההורים. במצב זה פוליסת ההורים לא מתייקרת והביטוח לנהג הצעיר, שאת מרבית זמנו מבלה בצבא, יוזל בעשרות אחוזים.

 

בוחרים בחבילה המתאימה

במסגרת “הפניקס צעיר” אתם בוחרים את החבילה הנכונה עבור הצרכים של הילד. לדוגמה, חבילת הבסיס עולה 500 ₪ והיא כוללת מכסת קילומטרים של 500 ק”מ. כלומר, חסכון של אלפי שקלים ביחס להוספת נהג צעיר בפוליסת ההורים  שאינה מתחשבת בכמות נהיגת הרכב ע”י הנהג הצעיר. פוליסת “הפניקס צעיר” מקנה יתרון נוסף וחשוב. פוליסת הפניקס צעיר מכסה את שימושו של הנהג הצעיר בכל כלי הרכב של המשפחה (עד 4 רכבים) באותה דירת מגורים, אפשרות זו מאפשרת לנהג הצעיר יותר גמישות בנהיגת כלי הרכב הזמינים בבית.

 

מפעילים את האפליקציה

עם רכישת הביטוח יותקן ברכב רכיב פשוט שיודע “לקרוא” את השימוש ברכב. הרכיב מתקשר לאפליקציה אותה מתקינים בטלפון של הנהג הצעיר ובמהלך הנהיגה ברכב נמדדים מספר הקילומטרים. המערכת גם תדע להתריע על סיום מכסת הקילומטרים ותאפשר לכם בהקלקה אחת פשוטה לרכוש  בנק קילומטרים נוסף לבחירתכם, כלומר השימוש בביטוח נעשה בצורה חסכונית ומדויקת לפי צרכי הנהג הצעיר, ולא בתשלום קבוע שאינו מתחשב בכמות הנסועה של הנהג הצעיר.

 

נוסעים בשקט…

יתרון בולט נוסף ב-“הפניקס צעיר” לצד מרכיב העלות, הוא השקט הנפשי שהמערכת החכמה מייצרת להורים. זאת, באמצעות מידע חיוני להורים המועבר בזמן אמת כגון מעקב אחר נסיעות שבוצעו במדדי זמן ומרחק, איכות הנסיעה במדדי מהירות, פניות חדות, בלימות פתאומיות ועוד. במקרה של מצב חירום, מוקד החירום של הפניקס מקבל התראה מהאפליקציה, שיכולה אף לשלוח אותות לקבלת סיוע מצוותי הצלה.

המסקנה המתבקשת היא שהיום, על רקע הצורך להיות מחושבים וזהירים כלכלית, ממש אין טעם להתפשר על ביטוח יקר ולא חכם  לנהגים הצעירים שלכם, בזמן שאפשר להתקדם לביטוח משתלם, המתאים לכם ולצעיר שעל הכביש, הביטוח החכם מאפשר לכם כהורים שקט נפשי, וגם חיסכון חודשי לא מבוטל.

לקבלת הצעה מתאימה עבורכם >>

לקבלת הצעה לביטוח נהג צעיר

התקשרו 03-7141320
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
the-kid-got-a-car-license