נוסעים מעט כל חודש? אין שום סיבה שתשלמו הרבה

משתמשים ברכב רק לחוגים, קניות והסעות קצרות? אז למה שתשלמו על ביטוח רכב כמו מי שנוסע הרבה? אין סיבה. ומהיום, גם לא צריך. בהפניקס smart מתאימים את הביטוח להרגלי הנסיעה שלכם והיום מי שמשתמש ברכבו פחות מ-10,000 ק”מ בשנה, זכאי לביטוח מקיף במחיר מוזל. אז איך זה עובד וכמה תחסכו? בכתבה שלפניכם.

07:30 מורידים את הגדול בבית הספר. 08:00 נפרדים מהקטנה בגן. 08:30 בחניה ליד העבודה. גם לכם יש סדר יום כזה? לא מבלים שעות על גבי שעות בכבישים מדי יום? הרווחתם. יותר זמן איכות עם המשפחה, פחות עצבים בכביש ופחות דלק. ומהיום – גם חוסכים בעלויות ביטוח הרכב. מה, כמה ולמה? ובכן, מהיום ניתן לרכוש פוליסה מותאמת אישית להרגלי הנסיעה שלכם.

לפי נתוני הלמ”ס לשנת 2017, כלי רכב פרטי בישראל נוסע בממוצע 16.9 אלף ק”מ. אבל הנתון הגבוה הזה עלול להטעות משום שכשם שרבים מאתנו נוסעים הרבה יותר, רבים אחרים נוסעים הרבה פחות. כך לדוגמה, עמותת “אור ירוק” בדקה ומצאה שלמקום המגורים השפעה מכריעה על כמות הנסועה ברכב פרטי.

בעוד שתושבי רמת גן ותל אביב נוסעים בממוצע 11-12 אלף ק”מ בממוצע שנתי, תושבי ערד מגיעים ל-20 אלף ק”מ בממוצע שנתי. לכך הסבר הגיוני – ככל שהמגורים בישובים מרוחקים מהערים, התלות ברכב הפרטי הולכת וגוברת ואילו בערים הגדולות קיימות אלטרנטיבות תחבורתיות לרכב הפרטי. לכן אין שום הגיון בכך שמי שחורש את כל הארץ עם הרכב ישלם בדיוק את אותו המחיר כמו מי שנוסע בעיקר להביא את הילדה מהגן.

 

ביטוח מוזל – ולא ביטוח חלקי

הפערים הגדולים בהרגלי הנסיעה והשימוש ברכב הפרטי הובילו את חברת הפניקס להציע את פוליסת הביטוח “רכב בעיר” מבית הפניקס smart – פוליסה המיועדת לאלו הממעטים להשתמש ברכבם באופן יחסי ולא עוברים 10,000 ק”מ בשנה.

בשונה מהנעשה בשוק, המסלול של הפניקס smart  ייחודי בכך שהוא מספק ביטוח מקיף רחב ואיכותי, בעלות נמוכה משמעותית מביטוח מקיף רגיל ומבלי לצמצם באף מרכיב חשוב בביטוח. חברות ביטוח אחרות מציעות לכם “ביטוח מוזל” שכולל בתוכו רק חלק מרכיבי הביטוח, כך שבמקרה הצורך “הביטוח המוזל” לא יכסה את הנזק. ביטוח “רכב בעיר” הוא למעשה ביטוח מלא שמכיל את כל רכיבי הביטוח, המחיר המוזל מתבסס על ההגיון  שאם אתם נוסעים פחות אתם פחות מסכנים את כלי הרכב ולכן מגיע לכם מחיר בהתאם.

 

למי הפוליסה הזו יכולה להתאים:

לא יוצאים מהשכונה – האם אתם אלה שכולם מקנאים בהם? שבתי הספר והגנים של הילדים במרחק דקות נסיעה בודדות? שמקום העבודה נמצא קילומטרים בודדים מהבית? ובכן, מגיעה לכם הטבה שאסור לוותר עליה. אם הרכב משמש אתכם לנסיעות בודדות ביום, לסופר, לבתי הספר, לחוגים וכו’ – מגיע לכם ליהנות מביטוח רכב חסכוני המותאם עבורכם.

סטודנטים – הרכב משמש אתכם בעיקר לנסיעה להורים בסופי שבוע או נסיעות קצרות בתוך העיר במהלך השבוע? כדאי שתבדקו את הביטוח שלכם. יתכן בהחלט שאתם לא חוצים את רף ה-10,000 ק”מ בשנה וזכאים לביטוח מקיף מלא במחיר מוזל. בעודף שיוותר לכם מהחסכון בעלות הביטוח, תוכלו לחסוך, לממן חופשה קצרה בחופשת הסמסטר או לאפשר לכם יותר לבילויים.

בעלי רכב שני בבית – משפחות רבות מעדיפות להשתמש ברכב חברה כרכב ראשי ואילו הרכב המשני משמש בעיקר למטלות קצרות כמו קניות, להקפיץ את הילדים לחוגים ועוד. מבדיקה שערכנו יוצא שהרכב השני נוסע בממוצע פחות מ-10,000 ק”מ לשנה ולעתים באופן משמעותי. ביטוח ייעודי של עד 10,000 ק”מ הוא ככל הנראה חבילת הביטוח המשתלמת ביותר לרכב זה.

פנסיונרים – יצאתם לפנסיה והנסיעה היומית לעבודה ובחזרה נחסכת מכם וכך גם השימוש הרב בכלי הרכב ששוכב בחניה יותר מבעבר. הירידה בהיקפי הנסיעות שלכם מצריכים בחינה מחדש האם הביטוח שברשותכם מתאים לכם. אם ההערכה שלנו נכונה, אתם לא נוסעים יותר מ-10,000 ק”מ בחודש ולכן הפוליסה של הפניקס smart מתאימה גם לכם.

תושבי הערים הגדולות – הוכח כי תושבי הערים הגדולות נוסעים פחות מאלה המתגוררים מחוצה להן. אז אם אתם גרים בעיר ומרגישים שהרכב נמצא זמן רב יחסית ללא שימוש במהלך החודש – אנו ממליצים לבדוק האם גם אתם זכאים לעבור לביטוח לנוסעים “מעט” של הפניקס smart. 

נוסעים מתחת ל-10,000 קילומטר בשנה? אתם בהחלט זכאים לביטוח “רכב בעיר”, ביטוח מוזל עם המחיר המשתלם ביותר. מוזמנים לבדוק אותנו.

לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב

התקשרו 072-331-9944
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
car-in-the-city