לילדים שלנו מגיע יותר! גם כשזה נוגע לביטוח בריאות

זמני המתנה  ארוכים לרופאים מומחים, ניתוחים חשובים ללא אישור, עלות גבוהה לתרופות שאינן בסל הבריאות או טיפול חלקי בהתפתחות הילד – אלה רק חלק מרשימה ארוכה שמעלה את סף החרדה לכל הורה – חוסר היכולת לספק את המעטפת הביטוחית הטובה ביותר עבור ילדינו. מהיום אין צורך לדאוג, תכירו את מסלול “ילדודס” – ביטוח בריאות של חברת הפניקס המותאם במיוחד עבור הילדים שלכם.

על הרבה דברים אנחנו מוכנים להתפשר בחיים אבל אם יש דבר אחד שאף הורה לא מוכן להתפשר עליו זה בריאות הילדים שלנו. המחשבה שהילד שלכם זקוק חלילה לטיפול רפואי ואתם כהורים לא מסוגלים לספק לו את הטיפול הנדרש ודאי מדירה שינה מעיניכם כהורים.

לדאבוננו מערכות הבריאות בישראל מתקשה להשקיט את החרדה הזו. חדשות לבקרים אנחנו שומעים על התארכות זמני המתנה לרופאים מומחים, תרופות שלא נכנסות לסל הבריאות  ומגבלות בירוקרטיות המסכנות גם את הילדים. הנה, בואו ניקח את הדוגמה של ש. בת ה-8 מירושלים – סיפור שמתחיל כסיוט של כל הורה ומקבל תפנית אופטימית.

הקופה לא מאשרת, הביטוח כן

מאז היותה בת שנה, סבלה ש. מבעיה קשה של היצרות בוושת, היא ניזונה רק מנוזלים, מצב המצריך ניתוח. לאחר שקופת החולים דחתה את התביעה לניתוח, פנו ההורים לחברת הפניקס ואלה אישרו את הניתוח ואף ניתוחי המשך, כולל הטסה לבית חולים מומחה בבוסטון שבארצות הברית. הניתוח הראשון גרר עוד סדרה של ניתוחים להרחבות הוושת, כולם בארצות הברית. כיום ש. בריאה וחזקה,  שותה ואוכלת כמו כל הילדים. את עלות כל הטיפולים ביטוח הבריאות של הפניקסילדודס” כיסה לחלוטין. ללא ביטוח מתאים, ההורים של ש. לא היו יכולים לעמוד בעלות הטיפולים היקרים בחו”ל.

טיפולים מיוחדים בחו”ל

נ. בן עשר מהרצליה, נולד עם שיתוק מוחין. נ. נדרש לעבור ניתוח נוירולוגי (SDR) העובד על הרפיית השרירים, הבעיה הייתה שלא נמצא פיתרון שמתאים למצבו בישראל, לכן הפניקס הטיסה אותו לסנט לואיס בארה”ב  למומחה ספציפי המתמחה במקרים כמו של נ. לאחר הניתוח נ. נדרש לעבור עוד חודשים ארוכים של טיפולי פיזיותרפיה לא פשוטים, והיום הוא הולך על רגליו ללא עזרה של קביים.

 

ביטוח בריאות לילדים המבטיח שקט נפשי

חברת הפניקס מציעה את “ילדודס” – מסלול ביטוח המותאם במיוחד לצרכים של הילדים שלכם . הכיסוי במסלול זה מקיף במיוחד וכולל ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוח וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל, שירותים אמבולטוריים מתקדמים שירות אבחנה מהירה ועוד. לצד הכיסוי המקיף, היתרון הנוסף במסלול הוא היכולת של ההורה להתאים באופן אישי את מרכיבי הביטוח לפי הצרכים וכך להביא למיקסום את הביטוח עבור הילד.

כמו כן, בכדי להבטיח את איכות הטיפול הטובה ביותר, יצרה הפניקס שיתופי פעולה עם חברות נוספות הידועות בשירותי הבריאות שלהן כמו אסותא, הרצליה מדיקל סנטר, טבע אונקוטסט וטרייל אין פארמה.

לא משחקים בבריאות ילדינו

כולנו רוצים לתת את הטוב ביותר לילדים שלנו ולהעניק להם את ההגנה לה הם זקוקים, לכן כל כך חשוב להעניק לילדים את ביטוח הבריאות שמגן עליהם גם במקומות שביטוחים אחרים לא מגנים, אז אל תחכו לרגע האחרון ואל תגידו לי זה לא יקרה, תדאגו כבר עכשיו לביטוח בריאות של הפניקס עבור הילדים שלכם, הבטיחו עבורם את הביטוח שיעניק להם את הטיפול הטוב ביותר.

ניתוחים באמצעות נותן שירות שבהסכם וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו”ל, תרופות שאינן בסל הבריאות- סל הזהב- תכניות בסיס שניתן לרכוש עצמאית. | ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל, שירותים אמבולטוריים וטכנולוגיות מתקדמות  )פרק א’ באוגדן(, תרופות אקסטרה, יעוץ אבחון וטיפול בנושא התפתחות הילד ) פרק ב’ באוגדן(, כתב  שירות “אבחנה מהירה” – תכניות ביטוח נוספות שניתן לרכוש בנוסף לתוכנית בסיס אחת לפחות| קבלה לביטוח מותנית בחיתום רפואי.| האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים של כל אדם. ניתן לרכוש תכנית ביטוח בהרכבים השונים מחבילות הביטוח המוצעות, לרבות רכישה של תכניות בסיס בודדות ו/או תכניות נוספות בצירוף לתוכנית ביטוח בסיס אחת לפחות. בית חולים “אסותא” | “הרצליה מדיקל סנטר” / “אונקוטסט טבע” / “טרייל אין פארמה”- מעורבות גופים אלו בתוכניות הביטוח השונות בהתאם לתנאי תכנית הביטוח הרלוונטית | לעיון בתנאי הפוליסה המלאים ניתן להיכנס לאתר החברה בכתובת.www.fnx.co.il

רוצים לדעת אילו ביטוחי בריאות מתאימים לכם?
התקשרו 072-331-0806 התקשרו או השאירו פרטים:

או פנו לסוכן הפניקס
רוצים לדעת אילו ביטוחי בריאות מתאימים לכם?
התקשרו
072-331-0806
התקשרו או השאירו פרטים:

או פנו לסוכן הפניקס
first image
health-our-kids