אבחנה מהירה -שירות שיכול להציל חיים

התפרצות נגיף הקורונה מבליטה את הנחיצות שבאבחון מהיר של הסיטואציה, כדרך להציל חיים. אולם כדאי לזכור שהרבה לפני הקורונה וככל הנראה גם הרבה אחריה,  התמודדנו עם שורה של מחלות קשות כמו מחלות לב או מחלות ממאירות, אשר לגביהן אבחון מהיר יכול להציל חיים. הבעיה: הבירוקרטיה ברפואה הציבורית גורמת במקרים רבים לאבחונים להיגרר, וזמן יקר יורד לטמיון. כתב שירות חדש אשר מציעה הפניקס יבטיח שלכם זה לא יקרה.

פקק במערכת

המגבלות של המערכת הציבורית לא מסתכמות רק בתרופות. למרות שהמערכת עצמה מקצועית ואיכותית אין מספיק כוח אדם ותשתית כדי לספק את הדרישה של כל החולים. היום אנחנו יודעים יותר מתמיד כי המערכת קורסת מהעומס וצריכה לעשות בחירות קשות ולהעדיף את ‘הדחוף’ על חשבון ‘החשוב’, שנדחק הרחק מאחור במורד התור. המשמעות: תור לבדיקה חשובה, פגישה עם רופא מומחה או הליך אבחוני אחר מתעכבים, כולל במקרים של חולים במצבים בהם מרכיב הזמן מהווה פקטור קריטי. הפקק הזה במערכת גורם להרבה מאוד חולים לקבל אבחנה רפואית מאוחרת. במקרים מסוימים, מאוחרת מדי.

 

הפתרון של הפניקס

עד היום לא היה פתרון כולל לבעיה וחולים נאלצו לאלתר או להוציא מכיסם סכומים גדולים על הליכים ובדיקות באופן פרטי, כדי להימנע מהמתנה מסכנת חיים. הפניקס זיהתה את המצוקה ופיתחנו מוצר ביטוח ייחודי וחדשני שנותן מענה לצורך הזה בדיוק, ומהווה כיסוי משלים שהופך את  כיסוי הביטוח הרפואי שלכם להרבה יותר שלם. תכירו את: אבחנה מהירה.

 

מוצר שיכול להציל חיים

אבחנה מהירה’ הוא יותר מסתם כתב שירות, היא מערך שנועד לתת לכם את התשובות הכי מקצועיות בזמן הכי קצר. כתב השירות מכסה את כל שלבי הדיאגנוזה, וכוללת, בנוסף להפניה מיידית לרופא מומחה רלוונטי, אפשרות מובנית לחוות דעת שנייה מרופא מומחה נוסף.

‘אבחנה מהירה’ מפעילה עבור מבוטחיה מוקד שירות מיוחד שממיין את ההפניות, אוסף את החומר הרפואי, ובתוך 6 שעות תקבלו שיחת טלפון אישית מרופא. בתוך 24 שעות ייקבע לכם תור לרופא מומחה רלוונטי, שמיד יפנה אתכם לביצוע הבדיקות הדרושות, כולל בדיקות מורכבות שבמסלול הרפואה הציבורית תיאלצו להמתין עבורן ימים ולפעמים שבועות, כמו בדיקת MRI או מיפוי ביופסיות ובדיקות פולשניות אחרות. כל זה יתבצע בתוך 3 ימי עבודה, מרגע שפגשתם את הרופא לבירור הרפואי, בסיומם תקבלו אבחנה מלאה של המצב הרפואי שלכם. במקרה הצורך ישולבו מומחים מתחומים נוספים בתהליך, ובכל מקרה שמורה לכם הזכות לחוות דעת שנייה. בסיום התהליך תהיה לכם פגישת סיכום עם המומחה שאיבחן אתכם ותקבלו דוח מסכם מלא והמלצות להמשך הטיפול.

 

תנאים מצוינים למצטרפים

אחד היתרונות הגדולים של ‘אבחנה מהירה’ הוא שאין שום מגבלת גיל להצטרפות וגם הפרמיה קבועה ולא משתנה, למעט המעבר מפרמיית ילד לפרמיית מבוגר. תקופת האכשרה קצרה ומונה בסך הכול 45 יום. בנסיבות האלה אנחנו ממליצים גם לכם להצטרף לכתב השירות.

 

השירות ניתן על ידי ספק השירות “מדיקל סנטר” (HMC)– בטלפון: 1-700-50-39-83 לאתר האינטרנט של נותן השירות: http://www.hmc.co.il
* מידע כללי בלבד בכפוף לתנאי כתב השירות המלאים אשר ניתן לעיין בהם באתר החברה www.fnx.co.il

רוצים לדעת אילו ביטוחי בריאות מתאימים לכם?
התקשרו 072-331-0806 התקשרו או השאירו פרטים:

או פנו לסוכן הפניקס
רוצים לדעת אילו ביטוחי בריאות מתאימים לכם?
התקשרו
072-331-0806
התקשרו או השאירו פרטים:

או פנו לסוכן הפניקס
third image
quick-diagnosis