האפליקציות שיעשו לכם את הקיץ

הקיץ לא היה נראה אותו הדבר ללא פלאי הטכנולוגיה ששינו אותו ללא היכר, וזה רק הולך ומשתפר… ריכזנו עבורכם 5 אפליקציות שיהפכו את הקיץ שלכם לנעים ובטוח יותר.

שמירה על כושר 

ידידו הטוב ביותר של האדם (הסמארטפון כמובן) יסייע לכם להיכנס לכושר, באמצעות היצע רחב של אפליקציות: כך למשל האפליקציה Seven Minutes Workout מאפשרת לאנשים עסוקים להיכנס לכושר באמצעות אימון אינטנסיבי באורך 7 דקות בלבד. RunKeeper מתעדת את נתוני הריצה השונים (זמן, מהירות, קלוריות ועוד) ומאפשרת לכם לשתף אותם. ההיצע הוא כמעט בלתי מוגבל – כל שצריך לעשות הוא לבחור את ענף הספורט הרצוי ו… להתחיל להתאמן. את זה האפליקציה עדיין לא יודעת לעשות במקומכם…

שמירה על הבית
האפליקציה הישראלית SalientEye הופכת את הסמארטפון הישן למערכת הגנה על הבית, בזמן שאתם נמצאים בחופשה. כל שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה לשני הסמארטפונים: הישן והקיים. את הסמארטפון הישן יש לכוון לנקודה הרצויה, למשל לדלת הכניסה של הבית. בכל פעם שהמצלמה בטלפון הישן תזהה תנועה, ניתן להגדיר שהיא תשלח התרעה במייל או ב SMS, תצלם את הפורץ ואפילו תפעיל אזעקה שתרתיע אותו. 

שמירה על הכיס
כשמשקיעים סכומי כסף לא מבוטלים בחופשה, כל חיסכון בהוצאות מתקבל בברכה. גם במקרה הזה מגוון רחב של אפליקציות נחלצות לעזרה: מאיתור דילים חמים באפליקציית חוליו ועד AirBnB – המאפשרת לחסוך בהוצאות השהייה באמצעות השכרת יחידת נופש מאדם פרטי. אפשרות מעניינת נוספת היא לאתר באמצעות אפליקציית Roomer חדר במלון שמישהו אחר ביטל, ולחסוך עשרות אחוזים במחיר. 

שמירה על הילד
אם גם אתם שואלים “איפה הילד?” בחודשים שבהם הוא לא בבית הספר, האפליקציות הבאות יספקו את התשובה: Navat, Glympse ו- Life360 הן דוגמאות לאפליקציות שמשדרות בכל רגע נתון את המיקום המדויק של היקרים לכם. אפליקציות אלה מאפשרות איתור מדויק של הילדים, וכוללות לחצן מצוקה אשר הפעלתו שולחת התראה לחברים המקושרים.

שמירה על הקשר
מה עושים עם כל הזמן הפנוי בחופש? TOGI מאפשרת לכם לתעל לפחות את חלקו לחיזוק הקשר עם הילד, באמצעות משחקים פיזיים משותפים ומהנים. תיהנו!

apps-for-summer