קר... מתחמם... לוהט! האפליקציות שיחממו לכם את החורף

מה עושים כשקר בחוץ ולא מתחשק לצאת מהפוך? משחקים בסמארטפון (אלא מה…).
הנה 5 דרכים שיאפשרו לכם להפוך באמצעותו את החורף לחמים ונעים יותר.

Sickweather: התרעת אף אדום

נניח שהיו ממציאים אפליקציה שמתריעה בזמן הנהיגה על פקק מתהווה, וממליצה על דרכים חלופיות שיעקפו אותו? מזל שב- Waze כבר חשבו על זה… בעולם התחבורה כבר חשבו על הפתרון הזה, אך מה לגבי אפליקציה שמתריעה לפני שנכנסים לאזור שבו התפרצו מחלות?

מסתבר שגם על הרעיון הזה כבר חשבו: תכירו את Sickweather,  אפליקציה שעושה שימוש בחוכמת ההמונים כדי להתריע בזמן אמת מפני התפרצות של מחלות באזורים מסוימים. Sickweather מנתחת מידע המתקבל ברשתות חברתיות, כך שאם למשל באזור מסוים ברמת גן אנשים רבים התלוננו על תסמינים המתארים מחלה כגון חום, שיעול ועיניים אדמומיות – האפליקציה תתריע לפני הכניסה לאזור זה.

צילםו מסך: דף האפליקציה

 

 

חלית? הצטננת? מבצע סבתל’ה יוצא לדרך

מאוחר מידי להשתמש באפליקציה לאיתור מחלות, פשוט כי כבר חליתם?

סבתל’ה יודעת מה אתם צריכים…

 

תרופות סבתא כבר מזמן לא מסתכמות במרק עוף (שכבודו במקומו מונח). רבים מאתנו מכירים למשל את מרקחת הדבש והבצל, את חליטות הג’ינג’ר – וזה רק קצה התיון. כדי להתמודד עם מבול תרופות הסבתא שמציף את הרשת, אפליקציית סבתל’ה מציגה את המחלות והסימפטומים לפי סדר ה א’-ב’: הקלקה על כל אחד מהם תוביל לתרופות הסבתא הרלוונטית. מיותר לציין שסיפורי סבתא לא מחליפים התייעצות עם רופא…

 

צילום מסך: דף האפליקציה

 

איך מתחממים כשקר? רק מרק!

לא משנה אם אתם חולים או בריאים, אין כמו קערת מרק עשיר כדי לחמם את הלב ולעשות נעים בקיבה.

 

אפליקציות מרקים יש בשפע, ו-  Soup Recipes Freeהיא אחת מהן. היתרון של אפליקציה זו, מעבר ליכולת לבצע חיפוש של מתכון למרק ספציפי (למשל מרק עגבניות), הוא ביכולת להעניק לכם רעיונות מקוריים למרקים באמצעות חלוקה לקטגוריות מדליקות. כך למשל אפשר ללחוץ על קטגוריית מרקי החורף, מרקים למתחילים ואפילו… מרקים של מפורסמים.

זה מה שנקרא לטעום את התהילה…

 

צילום מסך: דף האפליקציה

 

 

 להיכנס לכושר (בלי לצאת מהבית)

נהניתם מהמרק? זה הזמן לשרוף את הקלוריות שהצטברו ולחמם עוד יותר את הגוף, באמצעות קצת פעילות גופנית. ומה עושים כשלא מתחשק לצאת מהבית המחומם לכפור שבחוץ? פשוט מתאמנים בבית (ועל הדרך נשארים עם תירוץ אחד פחות)… מה שמשאיר אותנו עם בעיה אחרת: כל עוד לא נכניס את האימון לשגרה היומיומית, רוב הסיכויים שנתקשה להתמיד.

 

5 Minutes Home Workout (בתרגום חופשי: אימון ביתי באורך 5 דקות), יקל עליכם מאוד להכניס את האימון לשגרה, ולעשות את זה בהדרגה באמצעות אימון יומי קצרצר באורך 5 דקות בלבד. באפליקציה תמצאו 42 סוגים שונים של אימונים, מלווים בהסברים ואנימציות. הזמן טס שנהנים? תמיד תוכלו לשלב מספר אימונים כדי ליצור אימון אחד ארוך יותר.

 

צילום מסך: דף האפליקציה

 

 

 איך מצב הרוח? בדיקת מזג אוויר

ואם אחרי כל הפעילויות האלה בכל זאת מתחשק לכם לצאת קצת החוצה ולמתוח קצת שרירים, אפליקציית מזג אוויר תאפשר לכם לדעת מתי כדאי להתעטף במעיל ולהצטייד במטרייה. גם כאן המבחר הוא רחב, כולל אפליקציות דוגמת Israel Weather – Weather2day שמציגה לצד תחזית מזג האוויר ודיווחים חיים של משתמשים, גם צילומי וידאו בשידור חי ממוקדים שונים ברחבי הארץ.

 

צילום מסך: דף האפליקציה

 

כל שנותר לנו הוא לאחל לכם שימוש חמים וחורף נעים…

 

 

 

apps-for-winter