תשמרו גם עליו: 5 סיבות מדוע לבטח את הכלב שלכם

אחת החרדות היומיומיות הכי גדולות שלנו היא מה יקרה אם חלילה לאחד או אחת מבני הבית יקרה אירוע בריאותי? ולכן, אין בכלל שאלה האם לבטח את בני הבית. אבל, אופס…, הרבה פעמים יש לנו נטייה לשכוח מישהו מאחור – את הכלב או הכלבה האהובים שלנו, החשופים לסכנות שונות.


כדאי שתדעו – מהיום אפשר לבטח גם אותם, ובכך לגלות אחריות גם לבני הבית ההולכים על ארבע.

ההתקדמות בשוק מוצרי הביטוח מאפשר לנו לבטח כמעט כל מרכיב בחיינו: בריאות, דירה, נסיעות לחו”ל, משכנתא ומה לא. אבל בדרך לחיים אחראיים ומוגנים בפוליסות מקיפות, רבים מאתנו פוסחים על היקרים לנו ודווקא אלו שזקוקים להגנה שלנו יותר מכל – הכלבים בבית.

אז הנה – 5 סיבות מספיק טובות מדוע חשוב לבטח את הכלב:

  • כי הכלב הוא חלק בלתי נפרד מהבית. ואם על בני הבית אנחנו לא מוותרים בביטוח איכותי – גם לכלב מגיע. תסתכלו לו בעיניים פעם אחת – וזה אמור להספיק.
  • כי שמירה על בריאות הכלב היא עסק יקר. ואנחנו לא מדברים פה על רכישת קולר נגד פשפשים או מותג מזון יוקרתי. כל בעל כלב יודע שטיפולים רפואיים כמו צילומים, ניתוחים, אישפוזים, תרופות ובדיקות מעבדה יכולות להאמיר לאלפים ואף לעשרות אלפי שקלים.
  • כי יש לנו שקט אם חלילה הכלב פוגע במישהו אחר. אם חלילה הכלב (הרגוע, המתוק והשליו שלנו) מחליט ברגע לתקוף אדם, כלב או חתול אחר – וגם אם זה מעולם לא קרה, זה יכול לקרות לכל אחד – חשבו מה הנזק הכלכלי שעלול להגרם לכם בתשלום עלות הטיפול בצד הנפגע. וזה משמעותי.
  • כי אנחנו רוצים לדעת שיש מי שמגן מפני מחלות מסוכנות. לכלבים שורה של מחלות מסוכנות הייעודיות להם שהטיפול בהם יכול להיות יקר וממושך. למשל, מחלות מסוכנות כמו – כלבת, כלבלבת, לפטוספירוזיס, דלקת כבד נגיפית, פארבו וירוס, פראאינפלואנזה, קליסי.
  • כי חשוב לקבל עזרה אם חלילה יש תאונה. הכלב הוא בעל חיים לא צפוי ובשבריר של שנייה הוא יכול לקפוץ לכביש או להידרס על ידי אופניים או כל כלי אחר. במקרים חמורים, הדבר גורר אחריו הוצאות טיפול ואשפוז ממושכים ויקרים.

 

 

מבטחים את הכלב – בקלות ובמהירות

חברת הפניקס יצאה עם פוליסת ביטוח ייעודית לחיות מחמד – Best friend – הכוללת כיסוי רחב לכלבים ומספקת תמורה מלאה לכל חמשת הסיבות שציינו. הפוליסה מותאמת לאורח חייו של הכלב ומכסה מגוון רחב של הוצאות רפואיות – עבור בריאותו וגם עבור צד שלישי.

בנוסף, כוללת הפוליסה פיצוי מפני מוות בתאונה, אם חלילה קרתה. הפוליסה הזו מומלצת לכל בעלי הכלבים, גם אם אתם בטוחים שדבר רע לא יאונה להם. לעולם אין לדעת.

אומרים על הכלב שהוא ידידו הטוב ביותר של האדם, נדמה שהאחריות של כל בעל כלב הוא להחזיר תמורה ולדאוג שידיד זה יחיה באושר ובבטחון ואם חלילה יקרה לו משהו – יהיה מי שיבוא לעזרתו.

 

 

לקבלת הצעה לביטוח חיית המחמד שלך

התקשרו 074-7311160
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
pets_5_reasons_why_insure_the_dog