איפה הכסף? 3 אפליקציות לניהול הוצאות חכם

הרגע שבו מגיע מועד החיוב בכרטיס האשראי והפנים מופתעות, מוכר לכולנו. על מה הוצאנו כל-כך הרבה ואיך אפשר לנהל את ההוצאות בצורה חכמה יותר (ואפילו לחסוך)? הנה 3 האפליקציות שמספקות כמה תשובות מעניינות.

רוב האפליקציות לניהול תקציב מאפשרות לפלח נתונים ולהסיק מסקנות חשובות, באמצעות הזנה ידנית של נתונים. בעוד שמדובר בכלי יעיל לחיסכון בהוצאות, הוא כרוך בהזנה עקבית של ההוצאות לאפליקציה פעם אחר פעם. כדי להוריד הרבה התעסקויות מהראש, פותחו 2 אפליקציות כחול-לבן לניהול תקציב:

HandWallet Expense Manager: ניהול הוצאות במינימום מאמץ
האפליקציה הישראלית מושכת באופן אוטומטי את הנתונים מחברות האשראי וחשבון הבנק שלכם. אפשרות זו מצמצמת למינימום את הפעולות הנדרשות מצד המשתמש. כל שצריך לעשות הוא להזין את פרטי החשבון שלכם בחברת האשראי / הבנק והאפליקציה כבר תעשה את השאר. בין הנתונים שהאפליקציה מספקת ניתן לצפות בהוצאה החודשית בכל תחום ותחום (עם למעלה מ- 100 קטגוריות), לצפות בגרפים אינטראקטיביים ולתכנן תקציב לכל קטגוריה עם אפשרות לראות כמה ממנו נוצל. הכול כמובן בעברית ובחינם.

FinanDa – שפע של אפשרויות
עוד אפליקציה כחול-לבן לניהול הוצאות, המאפשרת סנכרון ומשיכת תנועות אוטומטית מחשבונות הבנק וכרטיסי אשראי. הגרסה החינמית כוללת יכולות בסיסיות כמו סנכרון נתונים אוטומטי ודוחות בסיסיים. הגרסאות בתשלום (10 ₪ או 25 ₪ לחודש) כוללות גם ארסנל של יכולות מתקדמות כגון כלים לניתוח תקציב, ניתוח התזרים של מספר חשבונות בנק, מעקב אחר תשלומים, קבלת התראות במייל, סנכרון לענן ועוד. המגוון של FinanDa מרשים, אך כדי ליהנות מחלקו תצטרכו כאמור לשלם.

ClearCheckbook – להישאר מסונכרנים בכל רגע
אפליקציית ניהול ההוצאות באנגלית אמנם לא מסתנכרנת עם חשבונות הבנק והאשראי, אך מציעה שפע של תכונות אחרות. אחד היתרונות של ClearCheckbook הוא ביכולת הסנכרון לענן, באופן המאפשר לבעלי חשבונות משותפים לעדכן בו זמנית נתונים באפליקציה. כך שאם למשל אחד מבני הזוג ביצע רכישה בסופר, בן הזוג השני יוכל לראות זאת מיד באפליקציה או על שולחן העבודה.

בניית התקציב פינתה לכם כסף לחיסכון?
שאלו את סוכן הביטוח איך למצות אותו באמצעות מגוון אפיקי השקעה משתלמים.

saving-money-apps