במיוחד לאחר המשבר: כך תעשו ביטוח חכם, בלי לשלם סתם

אם עד לפני חודשיים-שלושה עוד יכולנו לנהוג כאילו “עסקים כרגיל”, בא משבר הקורונה ואילץ אותנו לחשוב מחדש על אורח חיינו ולקצץ בהוצאות מיותרות. לשם כך, החלטנו ליטול יוזמה ובמקום שאתם תעשו את העבודה בחיפוש היכן ניתן לקצץ בתשלומי ביטוח קבועים – הבלטנו את האופציות המרכזיות ששווה להתחיל איתן.

העקרון של צרכנות נבונה המבקשת לחסוך בשירותים הניתנים לכם, נכון לכל תקופה, ובמיוחד לתקופה הנוכחית. כך הדבר גם בכל הנוגע למכלול הביטוחים שאתם משלמים מדי חודש. אולם לפני שנצלול לאפשרויות העומדות בפניכם, חשוב להפריך שני מיתוסים מרכזיים לגבי ביטוחים.

המיתוס הראשון – ביטוחים הם כמו חתונה קתולית

עד לפני כמה שנים היה נהוג להתייחס אל פוליסות ביטוח כמו אל סוכן ביטוח – יש לנו אחד והוא לכל החיים. בשנים האחרונות התחוללה מהפכה בתחום, וכיום קל יותר מתמיד לנייד ביטוחים ולשנות פוליסות ואין סיבה שלא תעשו זאת – בייחוד היום.

 

המיתוס השני – לכל פוליסה יש חברה מוצלחת אחת וכל השאר מזדנבות מאחור

כלל ראשון בצרכנות נבונה היא אף פעם לא להסתמך על התפיסה הזו ותמיד לבחון ולהשוות, בייחוד בשווקים מרובי שחקנים. תמיד מתגלות הפתעות וחבל שלא לנצלן, בייחוד בתקופה הנוכחית. עכשיו, אחרי שהפנמנו עובדות אלה, אפשר להתפנות ולבחון איפה הכי כדאי ומשתלם ולהתחיל לחסוך.

 

ביטוח חיים משכנתא – כסף קטן שמצטבר לכסף גדול

כל מי שנטל הלוואת משכנתא מהבנק, מכיר את רכיב הביטוח שהוא נדרש לעשות על ידי הבנק המלווה. לא מעט לווים מחליטים לרכוש את הביטוח דרך הבנק ועל ידי כך “מדלגים” על הנושא של השוואת מחירים. ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים המשלימים זה את זה ובאים לתת לבנק הגנה מירבית מפני פטירה של אחד הלווים (ביטוח חיים למשכנתא) ומפני נזק לנכס (ביטוח מבנה / דירה).

חשוב לציין שכל אחד מהרכיבים ניתן לרכישה בנפרד ובהחלט שווה לעשות סקר שוק ולא להסתמך על ההצעה הראשונה שתקבלו – זו של הבנק.

נכון שביחס להחזר המשכנתא, התשלום החודשי עבור ביטוח החיים למשכנתא נראה זניח ונע בין עשרות למאות שקלים בחודש, בהתאם לחברה המבטחת, יתרת הקרן, מועד סיום המשכנתא וכו’, אבל בחישוב על פני כל אורך החיים של המשכנתא, ההוצאה מגיעה לעשרות אלפי שקלים. בחירה נבונה יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. הפניקס נחשבת לאחת החברות המשתלמות ביותר בביטוחי משכנתא עם הצעות אטרקטיביות במיוחד.

 

ביטוח דירה – הופכים את השהיה בדירה לבטוחה ולמשתלמת

אחד הסממנים הבולטים של תקופת הקורונה היא השהיה הארוכה בחיק המשפחה הגרעינית תחת קורת גג אחת. היום אנחנו מבינים את הערך של הפיכת חלל המגורים שלנו לנוח ואיכותי יותר ובהזדמנות זו – גם לבטוח יותר. לכן, אם עד היום שקלתם לוותר על ביטוח דירה, אולי כדאי שתחשבו על זה מחדש. לחילופין, אם גיליתם אחריות ואתם כבר מבטחים בשוטף את הנכס, בוודאי תשמחו לדעת שבשוק ישנן אלטרנטיבות חדשות יחסית, משתלמות ומקיפות.

ביטוח הדירה של הפניקס smart מציע שורה של יתרונות וכל אלה בתמורה לפוליסה שהעלות שלה משתלמת במיוחד ביחס לשוק, הפוליסה כוללת הטבות כמו ביטול השתתפות עצמית, ביטוח צד ג’ הכולל גבול אחריות מוגדל ביחס לרוב שוק ביטוחי הדירות.

 

ביטוח רכב

ביטוח הרכב הפניקס smart הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד בזכות שורה של יתרונות ששמו אותו בשורה הראשונה של הביטוחים הודות כמו באיכות השירות ללקוח, יכולות ההתאמה האישית ומענה לצרכים מגוונים. כך לדוגמה, המבוטח בפוליסה יכול לבטל את ההשתתפות העצמית, הוא גם מוותר על “התענוג” שבהתנהלות מול המוסך ולא פחות חשוב בימים אלו – במקרים בהם המבוטח נאלץ להפעיל את הביטוח הוא מקבל את הכסף תוך 10 ימים.

לנהגים הצעירים יצרנו ביטוח חסכוני במיוחד. “הפניקס צעיר” ביטוח רכב מותאם אישית לפי צרכיו של הנהג, בניגוד לביטוח רגיל, בביטוח “הפניקס צעיר” משלמים דמי ביטוח על הנהג ולא על כלי הרכב, ולכך יש יתרונות משמעותיים. קודם כל, משלמים אך ורק על זמן הנהיגה, כלומר אם הילד ממעיט להשתמש ברכב, אתם חוסכים כסף על הביטוח. יתרון נוסף הוא שימוש באפליקציה חכמה שעוקבת אחר מספר הקילומטרים שהנהג עשה, במידה והוא עומד לעבור את המכסה האפליקציה תתריע ותאפשר לכם בהקלקה פשוטה לרכוש בנק קילומטרים נוסף. יתרון משמעותי נוסף הוא הדיווח בזמן אמת שהאפליקציה יודעת לספק, כך שתוכלו לעקוב בזמן אמת אחר איכות הנסיעה של הילד, לראות שהוא לא נוסע מסוכן או מהר מידי. במקרה של מצב חירום האפליקציה יודעת לתת התראה למוקד הפניקס, שיכול במידת הצורך לשלוח אותות לקבלת סיוע מצוותי ההצלה.

ועוד פרט חשוב נוסף שרלוונטי לתקופה שבה נאלצנו להיות במקום אחד במינימום ניידות – אל תוותרו על הזמינות של חברות הביטוח והשרות הניתן לכם. חברת הפניקס נרתמת לעניין ומציעה מענה כולל במגוון הפלטפורמות האפשריותוואצאפ, טלפון ומייל.

 

 

לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב

התקשרו 072-331-9944
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
do-smart-insurance