אייר דוקטור – האפליקציה המתקדמת ביותר בעולם ביטוח הנסיעות לחו"ל בישראל

עולם הנסיעות לחו”ל עבר מהפכה של ממש, והגיע הזמן להכיר את אחד הפיתוחים הכי מעניינים ומתקדמים בתחום. איך תוכלו לאתר רופא זמין, להגיש תביעה, ואפילו להאריך את פוליסת הביטוח בזמן שאתם בחו”ל – כל הפרטים כאן. 

עולם ביטוח הנסיעות לחו”ל היום אינו כשהיה וזאת מעבר להשפעותיה של מגפה ארורה שנחתה על העולם בשנת 2020, שינתה את חיינו ובוודאי את כל תחום הטיסות, החופשות – מקומיות ובחו”ל וכל המשתמע מכך. האינטרנט שינה את הדרך בה אנחנו מתכננים וקונים חופשה, הנדסה מתקדמת הוזילה את מחירי הטיסות והביאה לפריחת עולם הלואו-קוסט, מדיניות השמים הפתוחים בישראל הביאה לעלייה של עשרות אחוזים בטיסות היוצאות מישראל בעשור האחרון. בתוך כל זה ממשיכות חברות הביטוח לספק למבוטחים ולמבוטחות את האמצעים המתקדמים ביותר כדי לשמור על בריאותם וביטחונם האישי בחו”ל.

אחד הפיתוחים היותר מעניינים ומתקדמים בתחום הוא שירות חברת אייר-דוקטור האינשוטרק ששמו הולך לפניו בעולם ואשר עובד עם חברות הביטוח המובילות בעולם, ובישראל מקבלים אותה המבוטחים והמבוטחות של הפניקס Travel Smart – ביטוח הנסיעות לחו”ל של הפניקס.

 

מהי אפליקציית אייר דוקטור?

זוהי אפליקציית סטארט-אפ ישראלי בתחום הבריאות הדיגיטלית שנוסדה בשנת 2017 ותפקידה לסייע לתיירים ותיירות ברחבי העולם לאתר טיפול רפואי מתאים בקרבת מקום הימצאם, בחו”ל. היא למעשה מחברת בין תיירים וטיילים לבין רופאות ורופאים ומרפאות ומאפשרת לנהל סיטואציית חירום בצורה יעילה יותר, קלה, ישירה ונוחה. אם בעבר מקרה של הזדקקות לטיפול רפואי בחו”ל יכול היה לבזבז ימים שלמים רק בהמתנה לתור לרופא, היום יכולים תיירים ותיירות לשוחח עם רופא או רופאה בוידאו מבלי לצאת מחדר המלון.

אייר דוקטור מקשרת היום בין נוסעים לחו”ל לבין למעלה מ-20 אלף רופאים ורופאות ב-71 מדינות מסביב לגלובוס.

תפריט האפליקציה לישראלים הוא בעברית והיא יודעת למצוא רופאים בכל השפות ולהנגיש גם רופאים דוברי עברית או אנגלית במדינת היעד או בשיחת וידאו.

 

שירותי אייר דוקטור בשיתוף ביטוח הפניקס

ברגע שמתעורר מצב שמצריך טיפול רפואי – כאבים בשן או באוזניים, פציעה או גם חשש להידבקות בקורונה – האפליקציה הופכת לעוזר אישי שבאמצעותה ניתן למצוא  את השירות המתאים ובהתאם לקרבה גיאוגרפית. בתפריט פשוט וידידותי למשתמש – מקלידים את תחום הטיפול הרצוי ומוצאים רופאים, מרפאות קרובות, מקומות לבדיקת קורונה בערים המרכזיות ובתי חולים קרובים.

מבקשים להגיע לרופא? האפליקציה תציג את כל הרופאות והרופאים באזור בתחום המבוקש לצד שפות הדיבור של כל רופא ורופאה וכן דירוג של מטיילים שקיבלו טיפול מאותם רופאים. מצאתם את הרופא המבוקש? בקליק אחד מבקשים לקבוע תור מקבלים על כך אישור.

בעזרת אייר דוקטור, לא רק שמאתרים את הרופא, אלא גם ניתן לקבוע תור באופן ישיר. בנוסף, בקביעת פגישה דרך האפליקציה, גם התשלום בעבור השירות ייעשה ישירות ע”י הפניקס מבלי שתצטרכו לשלם במקום ולתבוע להחזרים לאחר מכן.

כלומר, במקום לחפש בגוגל, לאסוף מספרי טלפונים, לדבר עם מרפאות בשפה זרה, לנסות לקבוע תור עם רופא או רופאה מתאימים ושגם מדברים אנגלית, אם לא עברית ובד”כ גם להיעזר בפקיד קבלה או מקומי. כל הפעולות הללו מבוצעות בעזרת כמה קליקים בתפריט פשוט אחד בעברית וללא צורך בתשלום במקום ובתביעת החזרים לאחר מכן.

מעבר לתיאום פגישה במרפאה, האפליקציה גם מאפשרת לקבל שירות רפואי בחדר המלון או באמצעות שיחת וידאו. השיחה מתקיימת עם רופא מקומי דובר אנגלית או עברית שיכול לתת טיפול והן לספק מרשם לבית מרקחת או הפנייה לרופא אחר או לבדיקת קורונה כבר במעמד השיחה. כל המסמכים מגיעים אליכם ישירות למייל. זהו יתרון משמעותי של אייר דוקטור על פני אפליקציות ביטוח בריאות אחרות, שמקשרות בין תיירים ישראלים לרופאים ישראלים בישראל, שלעיתים מתקשים לתת מרשם בשפת המדינה בה אתם שוהים ואינם יכולים לתאם לכם תור מול הרופא אלא רק להציג לכם רשימה של רופאים לתיאום עצמי.

לצד האפליקציה קיים מוקד שזמין 24/7 איתו ניתן ליצור קשר, בוואטסאפ או בטלפון. בכך הפניקס זמינה עבור המבוטחות והמבוטחים שלה בכל אמצעי התקשורת ובאופן ישיר ובזמן אמת.

אם בכל זאת שילמתם הוצאות רפואיות כלשהן, במרפאה, בבית חולים או בבית מרקחת – את התביעה להחזרים ניתן לבצע במלואה גם דרך אותה אפליקציה ולקבל את ההחזרים במהירות.

 

שירותי אייר דוקטור בימי קורונה

חשוב לנו לציין כי האפליקציה מתקשרת היום עם מאות מרפאות ברחבי העולם שמבצעות בדיקות קורונה לתיירות ולתיירים. אם קיים חשש להידבקות במחלה, בעזרת האפליקציה תוכלו לקבל הפניה מרופא ולבצע את הבדיקה בחינם, כחלק מתנאי פוליסת הפניקס Travel Smart שלכם.

 

מדריך למשתמש באפליקצייה

איתור רופא. במסך הראשי יש להקליק על כפתור “איתור רופא” ולהכניס את תחום הטיפול הרצוי. המיקום שלכם נשלח אוטומטית מהסמארטפון אך ניתן להכניס מיקום עצמאית. בתוצאות החיפוש תמצאו רשימה של רופאות ורופאים באזור, לכל רופא ורופאה יצוין המרחק בקילומטרים מהמיקום שלכם (או המיקום שהכנסתם), מספר שנות ההתמחות בתחום, שפות הדיבור שלו, ימים ושעות קבלה וכן ביקורות של מבקרים ומבקרות קודמים. יש לכם את האפשרות לסמן “ביקור במרפאה”,  “ביקור בית” או “ביקור בוידאו” ולקבל את אותם רופאים קרובים ומתאימים שמספקים את השירות הזה.

אחרי שמצאתם את הרופא או הרופאה המתאימים תוכלו לעבור לקביעת תור – בוחרים את המועד הרצוי – יום ושעה ומחכים לאישור.

הגשת תביעה. כאמור, התשלום לכל התורים שנקבעו בעזרת האפליקציה מבוצע ישירות ע”י הפניקס, כך שאין צורך לשלם ולאסוף קבלות לתביעה עתידית, אלא רק ברכישת תרופות או קבלת טיפול שלא משולם ישירות. את ההחזרים ניתן להגיש באמצעות האפליקציה או ישירות דרך מחלקת תביעות של הפניקס לקבלת תשלום בקלות ובמהירות.

כדי להגיש תביעה מקליקים על כפתור “הגשת תביעה” והוא מוביל לעמוד למילוי פרטים וסוג התביעה וכן לצלם ולהעלות את הקבלות הרלוונטיות. גובה הפיצויים וההחזרים תלוי כמובן בתנאי הפוליסה שרכשתם.

הארכת הפוליסה במהלך השהות בחו”ל. לא פעם קורה שפשוט מתחשק להישאר עוד כמה ימים בחו”ל ולעיתים קורה שאנחנו נאלצים לעשות זאת בשל עניינים רפואיים ואחרים. בכל מקרה, ניתן להאריך את הפוליסה בלחיצת כפתור באפליקציה ובכפוף לקבלת אישור מחברת הביטוח (הביטוח כאמור יהיה בתנאי כיסוי ומחיר דומים, בהתאם לפוליסה המשווקת על ידי חברת הביטוח באותה עת, ולא מעבר לתקופת הביטוח המרבית הקבועה בה).

 

העיקר שיש על מי לסמוך

אפליקצית ביטוח נסיעות לחו”ל היא מי שמסייעת לכם במצבים בהם אתם הכי צריכים סיוע בחו”ל. מצבי משבר או חירום. זו לא משימה פשוטה לפתור מצבים כאלו בחו”ל, בעיקר במדינות שאינן דוברות אנגלית. הפניקס דואגת שיהיה לכם תמיד על מי לסמוך גם בחו”ל ושתוכלו לקבל את הטיפול הרפואי הרצוי והראוי ובצורה היעילה ביותר.

אם עד לפני כמה שנים כל מה שהייתם בודקים בהשוואה בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו”ל היה המחיר ותנאים בסיסיים של הפוליסה, הרי שהיום השירותים הדיגיטליים שבאים בצידה הפכו לנקודה משמעותית בפערים בין חברות הביטוח וקריטריון משמעותי להשוואה בחיפוש אחר הפוליסה שתעניק הכי הרבה שקט נפשי במהלך השהייה בחו”ל.

 

רוצים לדעת אילו ביטוחי נסיעות מתאימים לכם?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס

רוצים לדעת אילו ביטוחי נסיעות מתאימים לכם?

התקשרו
074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
second image
advanced-travel-insurance-app