אתם בטיול הגדול אחרי הצבא, בדקתם שהביטוח מכסה לכם את כל הצרכים?

חתמתם על טופס שחרור בבקו”ם וכבר אתם חושבים על לארוז תרמיל, לעוף ולהתנתק לעבר יעד מרוחק בחו”ל? רגע לפני שאתם ממהרים לעשות זאת, כדאי שתקפידו על רכישת ביטוח מתאים עבור הנסיעה. הניסיון מלמד שלא מספיק להסתפק בחיסונים או להסתמך על המזל, רוב יעדי התרמילאים נחשבים למסוכנים יחסית או כאלה שקיימת בהם מכה של גניבות וכיוסים. על אחריותכם לבדוק שהכיסוי שלכם מקיף ועונה על כל הצרכים שלכם. בכתבה שלפניכם ביצענו השוואה של מהו הביטוח שיתאים לכם פיקס ויאפשר לכם לעוף מכאן בראש שקט.

הילה ורועי תכננו נסיעה להודו אחרי הצבא. לרועי היה חלום להגיע לדראמסלה והילה הפתיעה אותו עם זוג כרטיסי טיסה אחרי שהשניים חסכו מספיק כסף. התכנון היה לנחות בניו דלהי ומשם להמשיך ליעד החלומי של רועי. כשהגיעו לניו דלהי מצאו השניים מלון זול במרכז ללילה. השעה היתה מוקדמת יחסית ולכן החליטו השניים לנצל את השעות הבאות להסתובבות בעיר. לאחר התארגנות קצרה יצאו מהחדר והקפידו לנעול אותו, לאחר שהשאירו שם לפטופ ומצלמה. כשחזרו התגלה להם שהחדר נפרץ והחפצים נגנבו. התחלה לא מזהירה לחופשה, אבל למזלם הילה היתה אחראית לבטח אותם לפני שיצאו מהארץ והטיול היה ארוך מספיק להשכיח את האירוע הלא נעים.

המקרה של אסף ועופר היה מתסכל יותר. השניים, חברים מהשרות הצבאי ביחידה מובחרת, החליטו לקראת סוף השחרור ללכת על טראק טיפוס על הר הקילימנג’רו המפורסם. לאחר השחרור הם עבדו במשך מספר חודשים בקייטרינג ותוך כדי למדו את הטראק, את תוואי השטח, את הקושי שבהגעה לפסגה ואת הנוף המהמם הנשקף מלמעלה. שמחים ונרגשים עלו על טיסה לטנזניה ומשם בנסיעה לעבר ההר. ההתחלה דווקא נראתה מבטיחה. השניים, בכושר שיא מהצבא, גמעו ללא קושי מרחק רב. אבל בלילה של היום השלישי ירד גשם שוטף ובבוקר שלמחרת אסף לא הקפיד על הליכה בטוחה, החליק ונקע את הקרסול. ברגעים המתסכלים הללו הם לפחות התנחמו שהאמא “הפולנייה” של עופר התעקשה לעשות להם ביטוח נרחב הכולל גם פינוי מוטס מהשטח וכיסוי לספורט אתגרי. אלו ניצלו זאת והבטיחו לעצמם לחזור שוב ובפעם הבאה להצליח לכבוש את פסגת ההר.

ביטוח תרמילאים – פריט חובה לכל טיול

שני המקרים הללו מלמדים עד כמה ביטוח נסיעה לחו”ל הוא הכרחי בטיולי תרמילאים, הנחשבים לטיולים בסיכון גבוה וממושך באזורים שברובם אינם מאפשרים מתן טיפול מסודר. בנוסף, רבים מהתרמילאים לוקחים איתם ציוד שעלול להגנב או להשבר, החל מציוד חורף וספורט אתגרי ועד למוצרי חשמל יקרים. לכן, ביטוח נסיעות לחו”ל הופך להכרחי כדי לשמור על ראש שקט במהלך החופשה.

שוק הביטוחים מציע מגוון רחב של ביטוחים ייעודיים לתרמילאים ובקלות אפשר להתבלבל בין כל הסעיפים השונים של כל חברה ומהו הביטוח המשתלם ביותר. בכדי להקל עליכם את המלאכה, ביצענו עבורכם השוואה בין חברות הביטוח המרכזיות, עבור המרכיבים החשובים ביותר בפוליסת הנסיעות לחו”ל. 

מבין כל החברות, חברת הפניקס, המציעה את הפניקס SMART לתרמילאים, היא ללא ספק הזולה והמשתלמת ביותר. בניתוח שערכנו העלינו שורה של יתרונות מוכחים על פני פוליסות אחרות: כיסוי ביטוחי לטלפון נייד, היחידים המציעים כיסוי מקסימלי להוצאות רפואיות בחו”ל ללא הגבלה, הטסה רפואית – ללא הגבלה, כיסוי לאיתור וחילוץ נציג אנושי שזמין בוואטסאפ 24/7 בכל מצב שצריך בו סיוע רפואי לרבות התייעצות עם רופא ישראלי מהארץ.

לכן,  תלמדו מהילה, רועי, אסף ועופר, רכשו את הפוליסה וצאו להרפתקאה שכל כך חיכיתם לה בראש בטוח ושקט.

 

 

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
big-trip