5 המקרים הכי שכיחים שבהם תצטרכו את ביטוח הנסיעות

“לי זה לא יקרה” היא תכונה שכיחה אצל ישראלים, חלק מהמשפחה של “יהיה בסדר”. מצד אחד, העיקרון נכון – קיים סיכוי גבוה שבנסיעות לחו”ל דבר רע לא יקרה ותחזרו הביתה מאושרים מחופשה מספקת. עם זאת, מי מאתנו לא שמע על שורה של סיפורים שהסוף שלהם בדרך כלל נגמר ב: “אילו רק היה לי ביטוח”. ריכזנו עבורכם חמישה סיפורים כאלה, ומה הפתרון הנכון ביותר בכדי למנוע מהם לגרום לכם לעוגמת נפש בחופשה הבאה.

המזוודה נהנית בברצלונה והמשפחה תקועה בלונדון

משפחת כהן חלמה חודשים על חופשת הבת המצווה של הבת עם כל המשפחה. גברת כהן שאחראית וקפדנית לרוב, דאגה לטיסות ואפילו מצאה דילים בבית מלון מבעוד מועד. רק דבר פעוט אחד היא שכחה, במה שיתברר כטעות שתכריע את ההנאה בחופשה – ביטוח נסיעות לחו”ל. עם הנחיתה בנמל התעופה הית’רו התברר למשפחה שהמזוודה של הילדים עלתה בטעות על טיסה אחרת לברצלונה ובלית ברירה, עלתה המשפחה על מונית הישר לרחוב אוקספורד, להרגיע את הילדים ולהתחיל את השופינג מוקדם מהמתוכנן.

 

למה אף אחד לא סיפר לאביעד שברצלונה היא בירת הכייסים

אביעד, חובב מוזיקה מושבע, נוסע מדי שנה לפסטיבל מוזיקה בברצלונה. בשנה החמישית קרה לו מה שמעולם לא קרה לו בשנים קודמות – הוא כויס במהלך הפסטיבל והטלפון הסלולארי שלו נגנב. רק בתור במשטרה המקומית למחרת נודע לו שברצלונה זוכה לכבוד המפוקפק של “בירת הכייסים”. את הזמן שנותר לו עד סוף החופשה הוא נותר ללא סלולארי (להפתעתו הרבה, זול יותר לקנות סלולרי בארץ מאשר בברצלונה ואת זה הוא הבין אחרי בזבוז יום בחיפוש אחר סלולרי חלופי) וכך צליליי המוזיקה בפסטיבל הפכו ממענגים לצורמים.

 

חופשת הפנסיה הפכה ממהנה לצולעת

רונה ושמעון חיכו לחופשת הפנסיה שלהם בסרדיניה. שבוע אחרי שרונה “תלתה את הנעליים” ונפרדה לשלום מהקולגות בעבודה, הם כבר היו בדרך לטיסה לחופשה שכללה נופים פסטורליים, כפרים ציוריים ואוכל טוב. ביום השני לחופשה, החליקה רונה על מדרגות רטובות. לאחר שהוזמן לה אמבולנס שהצריך נסיעה לעיר הקרובה, התברר כי היא שברה את רגלה. חופשתם הסתיימה מוקדם מהצפוי וכללה הוצאות לא צפויות של תשלום עבור השירותים הרפואיים שקיבלו במקום.

 

הנסיעה למזרח הסתיימה מהר במערב

רועי מימש חלום ישן לצאת לחופשת תרמילאים במזרח הרחוק. הוא הצליח לשכנע את המעביד לצאת לחופשה של חודש, ארז את הפקלאות ועשה את הטיסה הארוכה לדלהי, היעד הראשון במסע. אחרי יומיים של שהיה בעיר והסתגלות לעולם השונה והמופלא הוא קיבל שיחת טלפון מבשרת רעות כי אביו האהוב התאשפז לאחר דום לב ומצבו חמור. רועי לא חשב פעמיים והזמין כרטיס חזרה הביתה ומשם הישר לבית החולים, עם דאגה גדולה בלב ומינוס הוצאות הטיסה.

 

מכה קלה בכנף – כבדה בהרגשה

שולי ואסף נחתו בניס הציורית, היעד הראשון אליו הגיעו בירח הדבש שלהם. בעיר הם שכרו רכב כשהיעד הוא מארסיי, מרחק של חצי יום נסיעה. בהגיעם למארסיי לא שיערו השניים כי הם עלולים להקלע למבוך של רחובות צרים וחוסר זהירות הביא לדפיקה של הכנף האחורית, אירוע שהעיב על המשך היום. הם פנו לסניף המקומי של החברה להשכרת הרכב ונשאו בהוצאות התיקון של התאונה.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל – תרופת המניעה למקרים מצערים

כל הסיפורים הללו נשמעים מוכרים ולא מן הנמנע שהם קרו לנו או לקרובים שלנו בשינויים קלים – אשפוז שנכפה עלינו, חזרה לא מתוכננת לחו”ל או אובדן כבודה – אירועים מעין אלה מתרחשים למטיילים מדי יום ומביאים לפגיעה או הרס החופשה. בכדי למנוע עוגמות נפש כאלה, כל שצריך הוא להקפיד לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל הפניקס smart travel והיום זה קל מתמיד – 2 דקות ויש לכם את ביטוח הנסיעות החכם והמשתלם בישראל – למה חכם? כי הכל נעשה בקלות דרך אפליקציה, איתור רופא בחו”ל, תיאום תור ומשלמת במקומכם. אם תרצו להתייעץ עם רופא בעברית אין בעיה, תמיד ניתן להתייעץ דרך האפליקציה עם רופא מהארץ 24/7 כמובן ללא צורך בתשלום נוסף.

 

אז אם אתם רוצים ראש שקט בחופשה הבאה שלכם, רכשו את ביטוח הנסיעות הפניקס smart travel  וצאו לחופשה ללא דאגות מיותרות.

 

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
common-cases-you-will-need-travel-insurance