לא מחכים לרגע האחרון: מדוע לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מבעוד מועד

החידושים הטכנולוגיים מאפשרים לנו לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל ממש ברגע האחרון, אפילו לפני ההמראה. זה נוח, זמין, אבל לא מאפשר לנו ליהנות מאחד היתרונות של הביטוח. אז מדוע לרכוש מוקדם ומתי נפעיל את הביטוח לפני ההמראה? הכל בכתבה.

כיום, קל ונוח לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל בדקה ה-90, ממש רגעים ספורים לפני עלייה למטוס. פשוט מאוד, הרכישה נעשית אונליין, “על הדרך” ולפעמים גם ממש בסמוך למועד עלייה למטוס. אולם, מעטים יודעים שהפעולה הזו לא מאפשרת לנוסעים ליהנות מאופציה חשובה, קריטית לעיתים, של ביטול טיסה בעקבות מקרים רפואיים.

אחד היתרונות בביטוח נסיעות לחו”ל הוא האפשרות לקבל החזר כספי על הנסיעה במקרה של ביטול טיסה / נסיעה מסיבות רפואיות.

 

הפסד תשלומים בגין ביטול נסיעה – מה זה אומר?

כאשר נערכים לנסיעה זמן רב מראש, מקונן בליבנו תמיד החשש שניאלץ לבטל את הנסיעה מסיבות אישיות או בריאותיות.

פוליסת הפניקס Smart Travel  מאפשרת לרכוש בנוסף הרחבה מיוחדת שתכלול כיסוי להפסד תשלומים בגין ביטול הנסיעה (סעיף 10 בפוליסה) מסיבות רפואיות או אישיות על פי תנאי הפוליסה. הכיסוי למעשה נכנס לפועל מרגע רכישת הפוליסה ועד מועד תחילת הביטוח עצמו (תחילת הנסיעה).

הפניקס smart travel בולטת בשוק בשורה של יתרונות, לרבות אפליקציה שמאתרת עבורכם רופא במקרה הצורך, אך גם עם האפשרות לקבלת החזר כספי על ביטול טיסה עקב מחלה או בעיה רפואית שפרצה לאחר רכישת הביטוח (אשפוז המבוטח בשבוע לפני הטיסה, אשפוז בן משפחה מדרגה ראשונה בשבוע לפני הטיסה למצב רפואי חדש, נזק בבית המבוטח כגון שריפה או שטפון ועוד – כל המקרים מפורטים בפוליסה).

המקרה של חנה ממחיש זאת בצורה הטובה ביותר. חנה, בעשור השישי לחייה, היא אישה בריאה בדרך כלל. בחורף שנה שעברה החליטה להפתיע את בנה ומשפחתו הגרים בארצות הברית ולבקר אותם בחודשי הקיץ ולבלות קצת עם הנכדים. חנה גילתה אחריות אישית ולאחר בדיקה קצרה הבינה שהכי משתלם לה לרכוש את פוליסת Smart Travel.

היא, בניגוד לחברתה רותי שנזכרה לרכוש ביטוח ממש בסמוך למועד הנסיעה, מיהרה ליצור קשר עם הפניקס 4 חודשים לפני הנסיעה המתוכננת ובכך להבטיח את תקפות הסעיף המבטח אותה במקרה של בעיה רפואית. לרוע מזלה וכמו נבואה שהגשימה את עצמה, חלתה חנה בדלקת ריאות שמנעה ממנה לטוס, מספר ימים לפני הטיסה המיוחלת. בצר לה נאלצה לבטל את הטיסה ולדחותה לזמני החגים, אך היא התנחמה בהתאוששות מהירה יחסית וביכולת לקבל החזר כספי לביטול הנסיעה בהתאם לפוליסה (עד 6,000 דולר).

המסקנה היא לא להסתפק בגילוי אחריות ברכישת פוליסת נסיעה לחו”ל, אלא גם מומלץ לעשות זאת זמן מראש ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי וכלכלי, בייחוד אם אתם מתכננים לנסוע בחורף – העונה המוכרת במחלות שלה – ובכך להבטיח את הסעיף המקנה לכם החזר כספי במקרה של ביטול נסיעה עקב בעיה רפואית.

 

רכישת פוליסה עם הפניקס Smart Travel – הביטוח המשתלם מבין חברות הביטוח הגדולות

הפניקס מציעה את פוליסת ביטוח הנסיעות המשתלמת ביותר בשוק, עם מגוון רחב של כיסויים מותאמים לנסיעה בפחות מ-2 דולר ליום. הפוליסה ניתנת לרכישה אונליין ובתוך 2 דקות. רכשתם כרטיס טיסה לנסיעה הבאה שלכם? הקדישו 2 דקות ורכשו ביטוח מקיף, שיכלול, עם ההרחבה הנדרשת, גם אפשרות של ביטול הנסיעה.

 

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
dont-wait-for-the-last-minute