למה הרוכשים מראש ביטוח נסיעות לחו"ל נהנים יותר ?

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל בדקה ה-90 אפשרית יותר מתמיד. הזמינות והקלות שברכישה מעודדים את הצרכן לעשות את הפעולה “על הדרך”, לפעמים גם ממש בסמוך מועד הטיסה. אולם מעטים יודעים שהפעולה הזו טומנת בחובה מחיר שלעתים יכול להיות יקר – ביטול הטיסה במקרים רפואיים. בוא ננסה לעשות סדר בדברים ולהבין מדוע.

בשנים האחרונות עולם ביטוח הנסיעות לחו”ל עבר מהפכה – שחקנים רבים מציעים ביטוחי נסיעות, זמינים וקלים לרכישה. עד כדי כך, שאצל חלקם קיימת אפשרות לרכוש פוליסה גם כשאתם כבר על גרם מדרגות המטוס, רגע לפני ההמראה לאוויר. כך לדוגמא אפשר עם ביטוח הפניקס smart travel  לבצע את כל הליך ההרשמה דרך אתר החברה בפחות מ-2 דקות. אולם מעטים יודעים שהיתרון שברכישת ביטוח נסיעות לחו”ל בדקה ה-90 טומן בחובו גם חסרון אחד בולט שמעטים מודעים לו – ויתור על האפשרות לקבלת החזר כספי במקרה של ביטול הטיסה מסיבות רפואיות.

התנאים לקבלת החזר כספי בהפניקס travel  smart – הביטוח המשתלם בשוק

הפניקס smart travel בולטת בשוק בשורה של יתרונות כולל אפליקציה שמאתרת עבורכם רופא במקרה הצורך. המקרה של חנה ממחיש זאת בצורה הטובה ביותר. חנה, בעשור השישי לחייה, היא אישה בריאה בדרך כלל. בחורף שנה שעברה החליטה להפתיע את בנה ומשפחתו הגרים בארצות הברית ולבקר אותם בחודשי הקיץ ולבלות קצת עם הנכדים. חנה גילתה אחריות אישית ולאחר בדיקה קצרה הבינה שהכי משתלם לה לרכוש את הפוליסה הפניקס smart travel. היא, בניגוד לחברתה רותי שנזכרה לרכוש ביטוח ממש בסמוך למועד הנסיעה, מיהרה ליצור קשר עם הפניקס 4 חודשים לפני הנסיעה המתוכננת ובכך להבטיח את תקפות הסעיף המבטח אותה במקרה של בעיה רפואית. לרוע מזלה וכמו נבואה שהגשימה את עצמה, חלתה חנה בדלקת ריאות שמנעה ממנה לטוס. בצער לב נאלצה לבטל את הטיסה ולדחותה לזמני החגים, אך היא התנחמה בהתאוששות מהירה יחסית וביכולת לקבל החזר כספי עקב מחלתה.

המסקנה היא לא להסתפק בגילוי אחריות ברכישת פוליסת נסיעה לחו”ל, אלא גם מומלץ לעשות זאת זמן מראש ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי וכלכלי, בייחוד אם אתם מתכננים לנסוע בחורף – העונה המוכרת במחלות שלה – ובכך להבטיח את הסעיף המקנה לכם החזר כספי במקרה של ביטול טיסה עקב בעיה רפואית.

 

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
pre-purchasers-travel-abroad-benefit-more