צריך טיפול בחו"ל? מה עושים? האפליקציה שתיתן לכם לטוס בראש שקט

אתם בחופשת החלומות שלכם והבלתי צפוי קרה ואתם נדרשים לקבלת טיפול רפואי. כן, גם זה יכול לקרות לכל אחת ואחד מאתנו. אופציה אחת היא להבהל ולנסות להשיג את הדודה הרופאה מישראל. אנחנו בעד האופציה השניה, שימוש באפליקציית smart travel מבית הפניקס.

אחד החששות בנסיעה לחו”ל היא מה קורה אם חלילה אנחנו נתקלים בבעיה רפואית. מתקשרים לארץ או לא? נוסעים לבית חולים קרוב או מתחילים להתעניין היכן הרופא המתאים? מהיום אתם יכולים להפסיק לדאוג, הפניקס משיקה את  smart travel –בעזרתה תוכלו למצוא את הרופא המתאים, לקבוע תור, לקבל גיבוי ואף תמיכה אונליין בעברית. והתשלום? משולם ישירות על ידי חברת הביטוח, כך שאפשר להתאושש בשקט.

ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות מרכזיות ומוכרות שרבים מאתנו חוו, או בסיכון גבוה שעוד יחוו, להראות עד כמה השרות החדש יעיל.

 

הילד חלה בעיירה רחוקה

אתם נמצאים בעיצומו של טיול משפחתי והגעתם במסעכם לעיירה מבודדת ומרוחקת יחסית (או מרכז בעיר). בלילה כבר הבנתם שמשהו לא בסדר עם אחד הילדים ובבוקר הוא קדח מחום. ניצבות בפניכם מספר –אלטרנטיבות. הראשונה, לקחת רכב או הסעה לבית החולים. השניה, לרדת לקבלה ולהתפלל כי הפקיד יידע מה לעשות וכיצד לסייע, והשלישית, להשתמש באפליקציית smart travel המספקת לכם בכמה הקלקות פשוטות גישה לרופא ילדים מומחה בקרבת מקום ושרות של ביקור רופא לחדרכם במלון תוך זמן קצר ללא צורך בתשלום נוסף.

 

הפריחה הגיעה ואתם בכלל לא מטיילים בעונת האביב

במהלך טיול משפחתי העור של בן הלוויה מתחיל להאדים ולהתנפח. אתם לא מזהים את התופעה אבל היא נראית כמו סוג של תגובה אלרגית למשהו שנחשף אליו. שימוש באפליקציית smart travel מאפשר לכם לפתוח בשיחת צ’ט אונליין עם רופא מומחה ולהבין אם מדובר בתופעה שתחלוף במהרה או שנדרש כאן טיפול מקיף יותר.

 

אנגלית קשה שפה

אחד הקשיים המוכרים בהעזרות בשרות רפואי בחו”ל היא מילוי הטפסים והבירוקרטיה הנלווית לכך, גם אם התקשורת נעשית באנגלית. בפועל, יוצא שרק מהמטלות הללו אתם עלולים לחלות ולהדרש לאשפוז… שימוש באפליקצייה smart travel פוטר אתכם מההליך המייגע הזה ומאפשר לכם להתמקד בטיפול ובהתאוששות.

 

האשפוז הולך ומתארך ועמו ההוצאות הכספיות

כל מי שחווה מקרה של אשפוז ממושך בחו”ל של שבוע ומעלה יודע שהמרחק בין חופשה מהנה להוצאות ענק שהעלות שלהן היא פי כמה מהחופשה, הוא כחוט השערה. לכן חשוב לוודא שיש לכם ביטוח נסיעות ללא הגבלה על הוצאות רפואיות בחו”ל, כך תדעו שגם במקרים הגרועים ביותר אתם והמשפחה מוגנים.

 

שתי דקות ויש לכם ביטוח

איך רוכשים את הביטוח? פשוט מאוד נכנסים דרך הקישור לאתר ותוך 2 דקות יש לכם את ביטוח הנסיעות המקיף והמשתלם בישראל,המכסה אתכם מפני אירועים בריאותיים במהלך החופשה. וההוצאה? מי שלא דאג לרכוש ביטוח מבעוד מועד יודע שההוצאה יכולה להאמיר לעשרות ולעתים אף למאות אלפי שקלים – תלוי בחומרת המקרה ובמשך האשפוז. המלצתנו היא לא לתת לאותן 2 דקות להיות היקרות בחייכם ולהצטייד בביטוח הנכון מבעוד מועד.

 

אנו מאחלים לכם חופשה מוצלחת עם האפליקציה שמרשתת אתכם רפואית בחו”ל ומי ייתן ולא תזדקקו לה.

 

 

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
travel-smart-app