שמונה טיפים לחופשה משפחתית זולה

למה קונקשן זה דבר מבורך, למה חשוב למחוק את היסטוריית הגלישה כשמחפשים חופשות ומה כל כך מיוחד בימי שלישי?

החופשה המשפחתית השנתית היא בין ההוצאות הכבדות ביותר. ישראלים רבים שטסים לחו”ל עם הילדים נוקטים משום כך בגישת ה”אם כבר, אז כבר” ופשוט מבזבזים ללא הכרה. אספנו עבורכם שמונה טיפים של מומחים לרכישת חופשה זולה וחסכונית, כדי שתוכלו לצאת לחופשה משפחתית יותר מפעם בשנה. 

 

טיפ מס’ 1 – תכנון מוקדם לחיסכון המושלם

זה לא סוד שחברות התעופה מנסות לחנך את הצרכנים להזמין טיסות זמן רב מראש בעזרת כרטיסים זולים. לפי סקר שבוצע על ידי “smartair” בשיתוף “skyscanner”, מומלץ להזמין כרטיסים לכל הפחות 56 ימים לפני מועד הטיסה. עבור יעדים רחוקים יחסית כמו ארצות הברית או המזרח הרחוק, מומלץ להזמין כרטיסים שלושה עד חמישה חודשים מראש. במקרים רבים מדובר בהפרשי מחירים של מאות דולרים לכרטיס (בהשוואה לכרטיסים הנרכשים זמן קצר לפני הטיסה).

 

טיפ מס’ 2 – ביום שלישי נאמר פעמיים כי זול

בדרך כלל יום שלישי הוא היום הכי פחות מבוקש בשבוע ולכן המחירים האטרקטיביים ביותר שמורים לטיסות שממריאות ביום זה. מובן שיש מקרים יוצאי דופן כמו פסטיבלים, חגים או משחקים חשובים, שמגדילים את הביקוש אבל ברוב המקרים טיסות אלו יהיו הזולות ביותר.

 

טיפ מס’ 3 – הפסיקו לפחד מקונקשן

במקום להתייחס לקונקשן כסרבול מיותר, התחילו להתייחס לרעיון כאל הזדמנות להרפתקה משפחתית ולא פחות חשוב מכך: דרך בטוחה לחסוך כסף. אם אתם רגילים לטוס לבד, יכול להיות שאתם רגילים לסמן “טיסה ישירה” במנוע החיפוש של הטיסות, כי מה זה כבר חיסכון של כמה עשרות דולרים לעומת הנוחות שלכם? לעומת זאת כשמדובר במשפחה של חמש נפשות, החיסכון יעמוד על מאות דולרים וזה כבר סכום משמעותי.

 

טיפ מס’ 4 – מחקו את היסטוריית הגלישה שלכם 

מנועי החיפוש מספקים לחברות התעופה מידע בנוגע לחיפושים קודמים. אז קחו בחשבון שהמחירים שתמצאו, מבוססים על המחירים שהוצעו לכם בעבר ולאו דווקא משקפים את הדיל האטרקטיבי ביותר. לכן בפעם הבאה שאתם מחפשים טיסה או חבילת נופש משפחתית, מחקו את היסטוריית הגלישה שלכם או גלשו במצב “גלישה בסתר”. 

 

טיפ מס’ 5 – שימו לב לשעות הטיסה

חשוב להסתכל על מכלול הרכיבים של החופשה ולא על כל גורם בנפרד. אם לדוגמה הטיסה הזולה שהזמנתם נוחתת ב-23:00 וממריאה חזרה לארץ בתשע בבוקר, תצטרכו לשריין לעצמכם שני לילות במלון עבור יום אחד בלבד של חופשה. הכפילו את הימים האלה במספר הנופְשים ותקבלו הוצאה מיותרת של הרבה מאוד כסף.

 

טיפ מס’ 6 – תנו צ’אנס לחילופי דירות

טרנד דירות הנופש כבש את הנופשים הישראלים ונתן פייט רציני למלונות, אבל האמת היא שאין שום סיבה שתוציאו אפילו שקל אחד עבור דירת הנופש שלכם. בעזרת אתרי חילופי דירות, תוכלו לאתר משפחה עם ילדים, שבדיוק כמוכם, רוצה לבלות חופשה משפחתית מבלי להיכנס לחובות. הנה כמה אתרים מוצלחים שיעזרו לכם למצוא משפחה שכזו:

 

טיפ מס’ 7 – ביטוח נסיעות אונליין

אתר YNET בדק ומצא שהפניקס מציעה את ביטוח הנסיעות המשתלם והזול ביותר, וההזמנה מתבצעת אונליין. בנוסף הפניקס SMART TRAVEL הוא הביטוח היחיד עם אפליקציה יעודית שעוזרת לכם למצוא רופא במקרה הצורך.

 

טיפ מס’ 8 – יעדים זולים אך שווים

עם כל הכבוד ליער השחור או לאזור האגמים שבצפון איטליה, היערות והאגמים שבווילנה לא פחות מרשימים ופסטורליים. מזרח אירופה מלא ביעדים פחות מוכרים שרק מחכים שתגלו אותם. ככול שהיעד תיירותי פחות, כך הנופש זול יותר. זה הזמן להתנתק מהעדר ולגלות יעדים חדשים וחסכוניים. 

 

 השורה התחתונה

עם טיפה התכווננות, יצירתיות וראש פתוח, תוכלו לארגן לעצמכם חופשה משפחתית בלתי נשכחת, שלא תוציא אתכם מאיזון כלכלי. שתהיה לכם טיסה נעימה, וחופשה מוצלחת וחסכונית.

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
travel_8_tips