חופשת הסקי הבטוחה ביותר בעולם

החורף כמעט כאן, ואנשי המגלשיים כבר כוססים ציפורניים בציפייה. אז רגע לפני פתיחת עונת הגלישה, אספנו עבורכם מספר טיפים לגבי ביטוח סקי

סקי הוא ספורט נפלא, אבל בסופו של דבר מדובר על גלישה במדרון מושלג – שהיא כידוע לא הפעילות הבטוחה ביותר בעולם.
אם אתם בעניין של סקי או של סנובורד, חשוב שתדעו שביטוח נסיעות לחו”ל אינו מכסה פציעות שנגרמו במהלך פעילות אקסטרים – וגלישה במדרון מושלג, מה לעשות, מוגדרת כפעילות אקסטרים.

כדי לטוס לחופשת סקי בראש בטוח, אתם זקוקים לביטוח סקי. רק ביטוח סקי יספק לכם כיסוי המתאים לספורט האתגרי, כגון איתור, חילוץ והטסה לישראל. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם תקועים עם רגל שבורה באמצע הרי הפירנאים בלי הכיסוי הזה. מעבר לסכנה הבריאותית, חילוץ מוסק לציוויליזציה יכול לעלות לכם עשרות ואפילו מאות אלפי דולרים – בשעה שביטוח סקי יעלה לכם רק כמה דולרים לכל יום של חופשה בראש שקט. חשבו על זה כקסדה הכלכלית שלכם.

למעשה, ביטוח סקי מכסה שורה ארוכה של פגיעות ומפגעים, הן בזמן הסקי והן בזמן שלפניו ולאחריו, כגון מחלת גבהים, היפותרמיה וכוויות קור.

אז איך בוחרים ביטוח סקי? הנה כמה נקודות שחובה להתייחס אליהן:

 • התאמת תקופת הביטוח למספר ימי הנסיעה. אין טעם להמשיך לשלם על ביטוח סקי אם כבר חזרתם הביתה והסיכוי היחיד שלכם לעלות על מגלשיים הוא בהחלקרח.
 • כפל ביטוחים. ככלל, על כל מקרה אחד ניתן לקבל פיצויים מגורם אחד בלבד. אם אתם טסים לחופשת סקי עם הקולגות מהעבודה, למשל, בדקו אם הבוס כבר דאג לפוליסה מתאימה.
 • אשפוז בבית חולים פרטי. יש אתרי סקי באוסטריה ויש אתרי סקי ברומניה. ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם מאושפזים בבית חולים ציבורי בכפר קטן בפאתי יאסי. ודאו שביטוח הסקי מכסה גם אשפוז בבתי חולים פרטיים, במיוחד אם אתם טסים לאתרי סקי במדינות פחות מפותחות.
 • ימי אשפוז. פציעות סקי יכולות להיות חמורות מאוד, ולדרוש טיפול רפואי ממושך ויקר. בדקו האם ישנה הגבלה על מספר ימי האשפוז המקסימלי, ו/או לעלות המקסימלית של כל יום אשפוז.
 • הטסה רפואית. תלוי לאן אתם טסים – אבל חשוב לוודא שהפוליסה מכסה הטסה רפואית בין מדינות שונות בעולם, וכן הטסה רפואית חזרה לישראל במקרה הצורך.
 • חילוץ והצלה. לפני שחושבים על טיב בית החולים, צריך להגיע לבית החולים. ודאו שפוליסת הביטוח מכסה פעילויות חילוץ והצלה.
 • רכישת תרופות. בדקו האם הפוליסה מבטיחה לכם החזר כספי מלא, או החזר כספי חלקי, עבור רכישת תרופות.
 • המשך הטיפול בישראל. במקרה של פציעות קשות, הטיפול הרפואי מן הסתם לא יסתיים באתר הסקי, גם לא בבית החולים המקומי. ודאו שהפוליסה שלכם מכסה את המשך הוצאות הטיפול בישראל.

 

למדו איך להשתמש בציוד הסקי שברשותכם. שימוש נכון יכול למנוע פציעות 

 

 • ביטוח לציוד הסקי. בדרך כלל, במקרה של פציעת סקי – גם ציוד הסקי הפרטי יינזק, לפעמים בנזק של אלפי שקלים. לכן טוב לדעת שגם הציוד מכוסה.
 • מוקד טלפוני מאויש. ודאו שחברת הביטוח שלכם גדולה מספיק כדי להפעיל מוקד טלפוני המאויש 24 שעות ביממה. במקרה של פציעה, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם שולחים פקסים.
 • אובדן כושר עבודה. בחלק מהפוליסות ניתן לרכוש הרחבה, המכסה גם אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונות סקי.
 • ביטוח צד ג’. יש הבדל בין להתנגש בעץ לבין להתנגש במדריך. בדקו אם הפוליסה שלכם מכסה גם פגיעה בצד שלישי.
 • השתתפות עצמית. כמו בכל פוליסה, שיעורי ההשתתפות העצמית הם שם המשחק. לא מספיק לראות שהפוליסה מכסה ימי אשפוז או הטסה רפואית, צריך לוודא ששיעור ההשתתפות העצמית בכל אלה פרופורציונלי למחיר הפוליסה.

התייעצו עם המומחים של הפניקס ורכשו לעצמכם ביטוח סקי בהקדם. שתהיה לכם חופשה נעימה ובטוחה!

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
travel_best_ski_trip