איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל, המותאם לצרכים שלכם?

כך תבחרו את הביטוח שיעניק לכם כיסוי מקסימאלי ברגע האמת, באמצעות 4 בדיקות פשוטות.

יש לכם תכניות לחודשי הקיץ? תנו לנו לנחש, הן כנראה כוללות טיסה לחו”ל. לפי אתר כלכליסט, בשנת 2017 טסו לחו”ל 7.6 מיליון ישראלים. אם גם אתם מתכננים לצאת לחופשה, הנה 4 בדיקות חשובות שיאפשרו לכם לבחור ביטוח נסיעות לחו”ל, שישמור עליכם במרחק של אלפי קילומטרים מהבית.

 

בדיקה ראשונה: לוודא שהכסף לא אוזל באמצע

כשמשהו משתבש במרחק של אלפי קילומטרים מהבית, הדבר האחרון שאתם רוצים לגלות הוא שסכום הביטוח נמוך מדי ואינו מכסה את כל ההוצאות הרפואיות שנחתו עליכם. לכן, הגורם הכי משמעותי בביטוח נסיעות לחו”ל הוא גובה הכיסוי: בדקו מהו גובה הכיסוי של הביטוח שאתם מתכוונים לרכוש, והאם הוא מספיק גבוה כדי לחלץ אתכם מצרה בארץ זרה.
כדי לוודא שאתם מכוסים, החלטנו להעמיד לרשותכם את הכיסוי המקיף ביותר בשוק. מה זה אומר? שביטוח הנסיעות לחו”ל של הפניקס כולל כיסוי בגובה 5,000,000 $ לסעיף המרכזי בפוליסה – מימון הוצאות רפואיות בחו”ל. מדובר בכיסוי כפול (ויותר) מרוב הפוליסות הקיימות בשוק. מעבר לכיסוי הנרחב, הפוליסה שלנו כוללת גם הרחבה למצב רפואי קודם, בגובה 500,000 $.

 

בדיקה שנייה: הכול כלול, גרסת הביטוח

מסתבר שחיבת עם ישראל לחבילות “הכול כלול” לא מוגבלת רק לחבילות נופש של ארוחות דשנות. גם כאשר מדובר בהצטרפות לביטוח נסיעות לחו”ל, אנחנו רוצים לקבל את הפתרון המקיף ביותר: גם ברמת ההוצאות הרפואיות, וגם ברמת כיסויים נוספים מעבר לרובד הבסיסי. לשם המחשה, מנתונים שאספנו עולה כי 93% מהמבוטחים מוסיפים לכיסוי ביטוח כבודה, 27% מוסיפים כיסוי למצב רפואי קודם, 17% מוסיפים כיסוי לטלפון נייד, 6% מוסיפים כיסוי לספורט אתגרי ולמחשבים ניידים.
אז העיקר הבריאות (ולכן הכיסוי שלנו להוצאות רפואיות הוא הכי גבוה בשוק), אך מה לגבי כל השאר? גם כאשר מדובר בהרחבות כגון כיסוי גניבה של טלפון נייד, מצלמה או מחשב נייד – הכיסוי של הפניקס גבוה בעשרות אחוזים ויותר מהמקובל.

 

בדיקה שלישית: כמה זה עולה לנו?

כמו בכל מוצר או שירות, גם כשמצטרפים לביטוח נסיעות לחו”ל חשוב להשוות מחירים. חשבתם שהפתרון הכי מקיף יהיה גם הכי יקר? לפחות כאשר מדובר בביטוח נסיעות לחו”ל, ההיפך הוא הנכון: ביטוח הנסיעות לחו”ל של הפניקס, מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות – גם מהכיסוי הכי מקיף בשוק, וכמו שאפשר לראות בטבלה הבאה, גם מהמחיר הכי נמוך:

 

בדיקה רביעית: כמה קל להפעיל את הביטוח?

לא משנה איזה ביטוח רכשתם – הדרך היחידה לממן הוצאות רפואיות במקרה של אשפוז בחו”ל, היא באמצעות פנייה לחברת הביטוח בזמן אמת. לכן, איכות הביטוח נמדדת גם במהירות התגובה של חברת הביטוח. כאן נכנסת לתמונה היכולת שלנו בחברת הפניקס להגיב במהירות שיא להשתלשלות האירועים ולדאוג לשלום המבוטח: מפעולות החילוץ של צוותי החירום שלנו – ועד מימון הטיפול הרפואי הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.
יתרה מכך, במקרה של אשפוז נוריד מכם את ענייני התשלום, ונאפשר לכם להתרכז רק בענייני החלמה. אנחנו כבר נבצע התחשבנות ישירות מול בית החולים, והכול מבלי להוציא מכיסכם אגורה.

חופשה מהנה!

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
travel_how_to_choose