ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים

טסים לחו”ל באופן תדיר? שווה לכם לשקול רכישת ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל ולחסוך זמן, טרחה וכסף.

עבור רוב האנשים נסיעה לחו”ל היא אירוע מיוחד ולא שגרתי, המתרחש פעם בשנה ומהווה את אחד השיאים של השנה. ההתרגשות לקראת הנסיעה לחו”ל היא כל כך גדולה, שגם ההכנות והבירוקרטיה הכרוכה בנסיעה, החל מרכישת ביטוח הנסיעות לחו”ל ועד לאריזת המזוודה, הן חלק בלתי נפרד מהחוויה.

אך יש אנשים שעבורם נסיעה לחו”ל היא חלק מהשגרה, אנשים שטסים לחו”ל בתדירות גבוהה במסגרת עבודתם או לצורך עסקים, ולעיתים גם כאלו שפשוט מאד אוהבים לטייל. עבורם הנסיעות לחו”ל הן חלק בלתי נפרד משגרת החיים, והבירוקרטיה וההכנות הכרוכות בנסיעות הן בעיקר טרחה ובזבוז זמן.

אם אתם מסוג האנשים האלה, ודאי תשמחו לדעת שיש לכם אפשרות לחסוך זמן, טרחה וכסף בכל הקשור לביטוח הנסיעות לחו”ל, באמצעות רכישת פוליסת ביטוח הפניקס smart business המציעה ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל.

 

מהי פוליסת ביטוח שנתית?

הפניקס smart business הינה פוליסת ביטוח נסיעות שנתית לחו”ל, המעניקה כיסוי נרחב ומקיף עבור כל הנסיעות לחו”ל הנעשות לאורך שנת הביטוח, ללא הגבלה על מספר הטיסות.

למי משתלם לרכוש ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל?

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות שנתית לחו”ל מתאימה בעיקר לאנשי עסקים שטסים באופן תדיר לחו”ל במסגרת העבודה, לשהיות שאינן עולות על 45 ימים בכל פעם.

יחד עם זאת, גם אנשים שמטיילים הרבה ונוסעים לחופשות או סופי שבוע בחו”ל מספר רב של פעמים בשנה, יכולים למצוא את ביטוח הנסיעות השנתי כפתרון נוח, יעיל וזול יותר עבורם.

 

מהם היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל?

לביטוח נסיעות שנתי לחו”ל יתרונות רבים, ורכישתו מאפשרת לנו לחסוך זמן וכסף, ובמקביל לקבל תמורה גבוהה יותר:

פחות כסף – עלותה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל נקבעת בדרך כלל על פי יעדי הנסיעה ומשך השהייה בהם. עבור אלו שנוסעים פעמים רבות לחו”ל, רכישת פוליסת ביטוח נפרדת בכל נסיעה עלולה להסתכם בסכומים גבוהים.

לעומת זאת, פוליסת ביטוח שנתית נרכשת במחיר קבוע של 240$ והיא תקפה לכל הנסיעות, ללא הגבלה על כמות הנסיעות בשנה.

פחות התעסקות ובירוקרטיה – בדרך כלל, רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל מתבצעת טרם היציאה מהארץ ומופעלת בתאריך היציאה עד לתאריך החזרה, כאשר ההליך של רכישת הפוליסה מתבצע מחדש לקראת כל נסיעה.

רכישה של פוליסה שנתית פוטרת אתכם מהצורך בעריכת ביטוח בכל פעם טרם יציאתכם לחו”ל. כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות שנתי אתם מבצעים את הליך הרכישה פעם אחת בלבד, והוא תקף לכל הנסיעות שלכם באותה שנה, מבלי שנדרש מכם לבצע רכישה של פוליסה חדשה לקראת כל נסיעה.

יותר כיסוי – כל פוליסה וכל חברת ביטוח מציעה כיסויים שונים עבור סעיפי הביטוח השונים. אך גובה הכיסוי הביטוחי שמציעה פוליסת ביטוח נסיעות שנתי הוא מהגבוהים בענף ביטוחי הנסיעות לחו”ל.

כך למשל, הביטוח השנתי מציע כיסוי עבור הוצאות רפואיות, הכולל הטסה לישראל, תרופות מרשם וטיפול חירום בשיניים של עד 5,000,000 $ בשנה, ביטוח אובדן או גניבה לכבודה עד 2500$ וביטוח אובדן תשלומים עקב ביטול טיסה עד 6,000 $.

ללא השתתפות עצמית – המבוטחים בביטוח נסיעות שנתי לחו”ל פטורים מתשלום השתתפות עצמית במקרים של הפעלת הביטוח, (מלבד עבור מצלמה, מחשב וטלפון נייד)

יותר זמן – ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל מאפשר שהייה רציפה של עד 45 ימים בכל נסיעה, וללא הגבלה של כמות הטיסות בשנה.

יותר אפשרויות – ביטוח נסיעות לחו”ל מציע מגוון של הרחבות לפוליסה הבסיסית ללא עלות נוספת. הפוליסה השנתית כוללת גם כיסוי לספורט אתגרי כגון צלילה, רפטינג ובנג’י, וכן לספורט חורף כגון סקי והחלקה על הקרח.

בנוסף, מציעה פוליסת הביטוח השנתית כיסויים המותאמים במיוחד לאנשי עסקים הנוסעים לחו”ל במסגרת עבודתם, כמו הוצאות הגנה משפטית בהליכים פליליים בחו”ל וכיסוי הוצאות במקרה של ביטול פגישה עסקית, כמו דמי שינוי או דמי ביטול כרטיס טיסה וכן הוצאות בגין הזמנת בתי מלון.

לסיכום: אם אתם נוסעים לחו”ל באופן תדיר ומעוניינים לחסוך זמן, כסף וטרחה, ביטוח נסיעות שנתי לחו”ל עשוי להיות הפתרון עבורכם ולהעניק לכם ראש שקט לאורך כל השנה, ללא שום התעסקות מיותרת, לא משנה באיזו נקודה על הגלובוס אתם נמצאים. טיסה נעימה!

צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם במיוחד?

התקשרו 074-7311346
או היכנסו לאתר:
או פנו לסוכן הפניקס
travel_smart_for_business